SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 32
Witam, mam pytanie w sprawie redukcji a mianowicie o to że jestem już 4 miesiące na redukcji schudłem przez ten okres 20kg . Mam 175cm waga teraz 104 kg lat 25 . trenuje 6 dni w tygodniu 4 razy trening siłowy po każdym treningu cardio( lub cardio rano ) do tego 1 boks w tygodniu i w każdy dzień cardio przy tetnie 140-150HR . prace mam nocne więc regeneruje się w dzień.
Posiłki .
1 posiłek odżywka białkowa 30 g białka plus 10 g oleju ryżowy. 2,3,4 posiłek to 150 g piersi z kurczaka 20 gram orzechów włoskich i warzywa , 5 posiłek 150 gram pierś z kurczaka plus 10 gram oliwy z oliwek i 100 gram ryżu .

spalacz thermo speed
witaminy vita-min
bcaa
jablczan creatyny po treningu silowym .

waga po tym okresie przestała spadać zatrzymała się w miejscu . zastanawiam się czy coś jest z dieta nie tak??, prosił bym o cenne rady .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6381 Napisanych postów 75326 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 631589
Witam,
wstaw dietę do poprawy wg wskazówek :
http://www.sfd.pl/-t922822.html 
Wypełnij również ankietę działu
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 32

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3828 Napisanych postów 63310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680260
Wyznacznikiem efektów są obwody ciała, mierzone rano na czczo np co 1-2tyg. oraz wygląd sylwetki, w dłuższej perspektywie czasu a nie masa ciała. Rozpiska, którą wkleiłeś to jedna wielka tragedia. Aż nie wiem co tu poprawiać. Układać należy wszystko od nowa. Zacznij od wyliczenia zapotrzebowania kcal:

http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 191
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mierze się co 2 tygodnie w pasie i na wysokości pępka od 3 tygodni stoi a nawet bym powiedział że zrobiła się druga broda na twarzy . cm na brzuchu wysokość pępek 110cm pas 104 cm. czyli rozumiem że jest zbyt duży deficyt kaloryczny

Zmieniony przez - mixio123 w dniu 2016-11-22 19:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3211 Napisanych postów 15808 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 146709
Proszę byś wrzucił pełną ankietę z działu http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
I wylicz zapotrzebowanie z linku, który wrzucił Ci Domer.
Na 1700 to ja podczas rekonwalescencji chudnę...dorosły facet, sprawny nie moze tylko tyle jeść. Metabolizm rozwalisz...przyjdzie zastój i ile chcesz jesć 1200kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mam nadzieje że już teraz dobrze wstawiam post. dzięki za odpowiedzi .

Zapotrzebowanie kaloryczne 3567,76
Waga : 104
Wzrost : 175
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 39
Obwód talii : 104
Obwód uda : 57,5
Obwód łydki : 46
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia + w każdy dzień cardio 45 min tętno 140-150 HR + w sobotę trening boksu.
Odżywianie : Dieta w/w
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : bez problemów
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : BCA + Białko Thermo speed + creatyna
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak każdy
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 92kg

Następny temat

Ponowne wyliczanie zapotrzebowania?

WPC zestaw