SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10
Witam, mam 15 lat i cwiczę od ok 7 miesięcy. Chciałem na te wakacje zobaczyć po raz pierwszy w życiu kostki na swoim brzuchu - i tu pojawia się problem;
wzrost 170cm, waga 60kg
niestety mimo kilku miesięcy ćwiczeń dalej jestem chudo tłusty a przy obecnej próbie obniżenia poziomu tkanki tłuszczowej nie jestem w stanie samemu już nic wymyśleć. Moje zapotrzebowanie kaloryczne to ok 2500, próbowałem już jedząc odpowiednio 2000kcal,1800, i obecnie jem ok 1700kcal a mimo tego dalej nic się nie zmienia. Czytałem sporo o retencji wody, efekcie plateau, stagnacji w redukcji, jednak co bym nie zrobił mój wygląd pozostaje taki sam. Może jest ktoś kto był w podobnej sytuacji i mógłby coś doradzić.
Z góry dziękuję za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33138 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Hej, wstaw zdjęcie sylwetki do oceny ( przód bok tył , dalsza perspektywa , luźna postawa , ręce wzdłuż tułowia ) wstaw przykładowy dzień/dni jako przykład swojego odzywiania https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html  , rozpisz też swój plan treningowy . Co do kostki na brzuchu to tez nie ma żadnej gwarancji ze kostkę zobaczysz nawet jak uda ci sie zejść z poziomem BF na niski poziom bo brzuch to mięsnie jak każde inne i żeby je odsłonić to trzeba je najpierw zrobić . Jeśłi nie masz odpowiednio rozwiniętych mięśnie brzucha to po redukcji mozesz zobaczyc tylko płaski brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Siemka, wiesz organizm moze sie szybko zaadaptować do warunkow jakie mu dajesz i moze tutaj jest wina tych adaptacji metabolicznych. Nic tak naprawdę o Tobie nie wiadomo więc ciężko jest cos doradzić w tym temacie.
Nie wiem ile cardio do tego leci, ile i jak trenujesz, czy sie wysypiasz, jak wygląda Twój tryb dnia, jak jesz? Kaloryczność to jedno, makro to druga sprawa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 86 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2293
Siema, ile ważyłeś jak rozpoczynałeś treningi na siłowni? Miałeś okres masowy? Może nie masz za dużo tkanki mięśniowej i za bardzo nie ma co odsłonić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 97 Wiek 19 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1549
Witaj! Podstawowe informacje o tobie i zdjęcia odegrają tu ważną rolę w pomocy. Ważysz mało jak na ten wzrost, więc nie masz zapewne odpowiedniej ilości masy mięśniowej chociażby na brzuchu, żeby był on zadowalająco widoczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Sugeruję zacząć od podstaw, czyli dokładnego wypełnienia formularza ankiety działu. Otrzymałeś do niego link w jednej z wypowiedzi powyżej. Wklej go tutaj dokładnie wypełnionego, wraz ze zdjęciem sylwetki.

Niestety sylwetki nie zmienisz w kilka miesięcy, do wakacji. Zmiana jej może być w tym czasie nieznaczna. Znaczą zmianę zaobserwujesz po 3-5 latach treningów i diety. Warto mieć to na uwadze.

Poza tym, głodowa ilość kalorii dla osoby w wieku dojrzewania wpłynie negatywnie na gospodarkę hormonalną i psychikę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
pierwsze co rzuca się w oczy to glodowa ilość kalorii, która na pewno nie sprzyja ani redukcji ani zdrowiu, znasz swoje zapotrzebowanie? czy przyjąłeś sobie tę ilośc na oko?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Źródła białka w diecie

Następny temat

Odżywianie podczas dorastania

WHEY premium