SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam 15 lat, 180cm wzrostu oraz 74kg wagi
Od stycznia jestem na redukcji, przynajmniej próbuje stracić wagę i około 5/7% tkanki tłuszczowej. Wyliczyłem swoję zapotrzebowanie kaloryczne trochę obciąłem i liczyłem że przy 2500kcal + trening siłowy 3x w tygodniu (intensywny) będę tracił około 0.5kg/tydzień ,
pierwsze 2 tygodnie -300g w dół ale to raczej woda, obciąłem do 2100kcal i dodałem lekkie cardio (200kcal x3/tydzien) już mija drugi tydzień a waga dalej stoi na 73.7kg , co robić ?

Na siłownię chodzę 3razy w tygodniu , a mój trening jest intensywny ćwiczę martwy + wl na około 90% maksymalnego ciężaru + ćwiczeni na mniejsze partie a po treningu orbitrek 200/250kcal.
Dni nietreningowe chodzę do szkoły co daje dość dużo ruchu by tam dojść i przemieszczać się po niej.

Dieta moja wygląda tak : 2100kcal / 105g białka / 70g tłuszczu / 263 węglowodanów

Metabolizm powinienem mieć dość przyśpieszony ponieważ październik/listopad/grudzień byłam na masówce , a posiłki spożywam o regularnych porach 9 śniadanie / 14 obiad / 17 podwieczorek / 19 kolacja .

Więc bardzo proszę o napisanie w czym problem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
To jakiś żart ? Czy prowokacja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Waga to może spaść jak ją wyrzucisz np przez okno. Masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów. Są nimi obwody i wygląd sylwetki. W Twoim przypadku nie powinieneś skupiać się na szczegółach. Staraj się być aktywny fizyczne i odżywiać w miarę zdrowo a sylwetka będzie wyglądała lepiej. Trzeba czasu i cierpliwości.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shake na śniadanie

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 67kg

WHEY premium