SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Pewnie, jak najbardziej.

Ale sądzę, że poczekałabym jeszcze, bo rzeczywiście może to być wynik po prostu nadmiernej wagi ciała.
Poczekaj sobie jeszcze tydzień - dwa . Kontroluj obwody, staraj się mierzyć dokładnie, by nie było częstych błędów pomiarowych.
Same badania na pewno warto powtórzyć, ale należy wykluczyć ginekomastię z powodu właśnie wagi ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
no bo jest tak że guzki są bardzo małe jak pisałem a tłuszczu sporo ;) tylko problem w tym że waga nie chce spadać tak samo jak obwody ;) może trening siłowy bym zmienił z pull/push na splita i zwiększył te tabata squad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja myślę, byś przyłożył się do siłowego, ten kortyzol jest niepokojąco wysoki, więc nadmierna aktywność też tutaj nie pomoże.
Przydałoby się o regenerację zadbać, sen, jakiś relaks. By trochę go zbić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
no u mnie z realaksem to lipa ;/ a co do snu staram sie spac 7-9 godzin i czasami z 40 minut w dzień ale wiesz jak to jest szkoła,siłka,prawko, znajomi dziewczyna itp i jak tu być spokojnym :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Kortyzol bardzo przeszkadza w redukcji tkanki tłuszczowej niestety. O to musisz mocno zadbać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
okej postaram sie bardziej wyluzować i być spokojniejszym :D a co treningu to wiecej robić treningu siłowego czy jak? i tak ogólnie ogromne dzięki że pomagasz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie ma za co
Zweryfikuj z chłopakami z działu trening dla początkujących.
Tak, skupiłabym się ewidentnie na siłowym i relaksie Wyluzowaniu, mniejszym spięciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
a aeroby i interwałów robić chociaż troche czy nie bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
ja spróbowałabym bez, by skupić się na siłowym, nie mieć zanadto aktywności, trochę znaleźć czas na relaks, by kortyzol nie szalał.
Może któryś z modków padnie Domer, czy Flex, wojo wpadnie to doradzi coś bardziej.
Ale według mnie skup się na siłowym i regeneracji. By ten kortyzol zbić, bo on przeszkadza na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
okej może bym kupił jakieś środki bo ashwaganda nwm czy pomaga ale czytałem ze reduce xt90 pomaga co sądzisz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie mogę jeść mięsa

Następny temat

Odbudowa metabolizmu

WHEY premium