SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Widzę teraz, że Ty masz profil nerkowy, i masz kwas moczowy itd w tych wcześniejszych wynikach. Nie zauważyłam wcześniej. Mój błąd.
Natomiast ja mimo wszystko poszłabym na konsultacje do kogoś innego, albo poczekała i ponowiła badania za jakieś 2-3 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
ale wszystkie badania czy tylko wybrane? bo niby gino okresu dojrzewania znika tak 16-18 lat z tego co czytałem kiedy zaczyna teścia w kosmos wywalać ;) a badania to mogę nawed jutro zrobić tam 100-200zł to nic przy zdrowiu ;)


Zmieniony przez - daniel199519 w dniu 2016-11-21 19:27:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hormony przede wszystkim bym powtórzyła.
Jeśli lekarze mówią, że jest okej ciężko się spierać, ja lekarzem nie jestem. Podaję tylko jakieś poszlaki, które sama wysnuwam.
Gino zanika, redukcja też w tym pomaga. Ale jeśli są guzki, to z tego co wiem wprowadzana jest farmakologia.
U Ciebie sam fakt zbyt wysokiej masy ciała też robi swoje.
Zdjęcie, które wrzuciłeś porównawcze jest różnica w klatce piersiowej.
Możesz posprawdzać obwody jeszcze za tydzień.
Wrzućj ak wygląda obecnie jadłospis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
hormony tylko które powtórzyć wszystkie czy tylko prolaktyne i kortyzol? a co do klatki to chodzi ci oto ze jest źle czy to ze się troche zmienia?







Zmieniony przez - daniel199519 w dniu 2016-11-21 19:45:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Kiedy robiłeś ostatnie badania ?
Dieta wydaje się okej, natomiast zrobiłabym z tego 4 posiłki.
Warzywa częściej wrzucaj świeże, płatki owsiane z taką ilością mogą Ci sprawić problemy jelitowe.
Zastąp częściej jaglanymi. Owoce dodaj tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
ostatnie no z 5-6 miesięcy temu ;) a jak z tą klatka bo zadałem też wyżej pytanko :? a co do klatki to chodzi ci oto ze jest źle czy to ze się troche zmienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wydaje mi się, że się zmieniła. Zestaw na paint'cie zdjęcia oba. Widać różnicę, w sensie, że jest mniej widoczna.
A jeśli chodzi o badania, to estradiol, testosteron, prolaktyna, kortyzol zerknęłabym też tsh i ft3, ft4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
okej to ja robię sklejke i jutro udam się na badania :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak robiłeś dziś trening, to może lepiej nie
Ale warto je powtórzyć, czy coś się zmniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
dzisiaj akurat nie robiłem :) robie niedziela,wtorek czwartek sobota nie mam w inne dni czasu niestery :) to chyba moge zrobić jutro badania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie mogę jeść mięsa

Następny temat

Odbudowa metabolizmu

WHEY premium