SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 82
Więc tak
- mężczyzna wiek 46 lat , 183zm wzrostu , waga 92kg

Miesiąc temu zacząłem ćwiczyć , mam tylko hantle + gumy do rozciągania ( nie mam dostępu do siłowni ) , ćwiczę co drugi dzień około 1 godziny wykonuje zestaw ćwiczeń taki powiedzmy podstawowy tylko że to są te same ćwiczenia wiem że powinno się ćwiczyć co drugi dzień rożne partie .
Preferuje trening siłowy , morze ktoś pomógł by mi ułożyć zestaw ćwiczeń nie mając do dyspozycji siłowni .

Dieta nie stosuje , nie jem słodyczy , jem więcej warzyw i owoców w miesiąc schudłem 4 kg z 96 na 92 .

Chciałbym zrzucić jeszcze parę kilogramów , głównie z brzucha na razie nie mam na siebie żadnego planu ćwiczę bo ćwiczę jakiś efekt to dało , lepsze samopoczucie i 4 kilo mniej .

Mozę coś podpowiecie z góry dzięki .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Chciałbym zrzucić jeszcze parę kilogramów , głównie z brzucha na razie nie mam na siebie żadnego planu ćwiczę bo ćwiczę jakiś efekt to dało , lepsze samopoczucie i 4 kilo mniej .

poczatki zawsze w miare wychodza, ale musisz wiedziec, ze z tych 4 kilo to pewnie sporo jest wody czy glikogenu. Jak zalezy Ci na tym, aby dobrac sie do tluwszczu, to bedziesz musial mniej wiecej policzyc sobiewszystko to co zjadac i zobaczyc ile Ci brakuje do tego, co faktycznie powinienes miec w diecie. Dobry jadlospis bedzie bardzo wazny w przypadku odchudzania.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 82
Przejrzałem ćwiczenie z hantlami proponowane powyżej , a co z brzuchem ? morze dodać jakieś ćwiczenie ,?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Jako poczatkujacy to głównie skup się na mięśniach głębokich brzucha bo one są najwazniejsze
Dead Bug
Bird Dog
Pallof Press
Hollow body
Plank
Bear Walk
Spacer farmera .

Jak chodzi o tzw kaloryfer to mozesz nigdy nie wykonywąc ćwiczeń stricte na brzuch a możesz z czasem uwydatnić kaloryfer

Wiedz tez że nie da się punktowo spalać tłuszczu z danej partii i nie ma czegoś takiego że jak będziesz ćwiczył częściej brzuch to szybciej ci z brzucha poleci


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2023-02-19 07:50:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy pod K1

Następny temat

Biceps - jak trenować?

WHEY premium