SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cel:redukcja tkanki tłuszczowej i delikatne zarysy mięśni... to zaczynamy

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 1062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , postanowiłem założyć dziennik w celu motywacji do działania.Wcześniej ćwiczyłem trochę , lecz ostatnio za bardzo się obijałem i trochę przybrałem na wadze ;/ , przez wakacje chcę to zmienić.
Moje dane;
płeć:M
wiek:18
wzrost:186cm
waga:81,6--przedchwilą ważyłem się, lecz będe to robiła rano o regularnej porze co jakiś czas
aktywność:będzie
Będe starał się pisać co spożywałem oraz jakie formy aktywności miałem i po ile , wrzucę zdjęcia ,miałem plany żeby zmienić swój wygląd ,lecz zwlekałem z tym trochę ,ostaecznie i dokładnie to mnie na to skusiło , a głównie chęć posiadania podobnego a nawet lepszego wyglądu ciała: http://kwejk.pl/obrazek/223401/ciasteczko.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta(będzie ulegać napewno zmianom):
piątek: jajecznica z 3 jaj smażona na patelni teflonowej, 2 kawałki makreli z konserwy, ok 250g pieczonego mintaja, 20dag serka typu włoskiego, woda i herbaty (ok1,5 l)/60 pompek,3x10 hantelki na bica
sobota:twaróg chudy 500g z 2 łyżeczkami jogurtu brzoskwiniwego,100g pieczonej piersi z indyka, 200-300 g wędzonej piersi z indyka, 2 plajstry wędliny z kurczaka i omlet z 3 jaj, woda,herbaty,cola light(ok 2l)70 pompek,3x10 hantelki na bica
niedziela(dzisiaj)twaróg chudy 2-3 łyżeczki jogurt wanilia-brzoskwinia, 3 śledzie,4 uda z kurczaka ,woda herbaty,cola light (2,5l)70 pompek,3x10 hantelki na bica,40 min na rowerku stacjonarnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Masz mnóstwo dobrych dzienników na sfd. Podpatrz jak ludzie je prowadzą. Problem u Ciebie jest taki, że jak zobaczyłem ten dziennik to nawet nie chciało mi się czytać - mało przejrzyste jest wszystko. To nawet dla Ciebie jest minusem, bo później chcesz do czegoś wrócić, zobaczyć jakieś ciężary sprzed kilku tygodni czy coś... to masz problem.

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jesy żle,ale i niezadobrze ,popraiwę zaraz trochę,ale DZIĘKI za uwagi, rady i opinię o to mi chodzi (narazie graficznie ;/, oby były tak samo uwagi pozywtywne jak i prawdziwe nad moimi rezultatami nad ciałem)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgodnie z waszymi zaleceniami ,chciałem zmienić wpis trochę na bardziej czytelny lecz cały czas wyskakuje :Problem z wysłaniem artykułu :

Ktoś już odpowiedział na Twój artykuł.
Edycja zabroniona.

<<< sprawdź i popraw błąd
/wszystko sprawdzam jest ok i cały czas to samo
ps. ok czekam erwinoos:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
No bo zwykły użytkownik nie ma takiej "mocy", by edytować post, na który już ktoś odpowiedział. Miałeś kiepski początek... spróbuj następne rozpiski pisać wedle wzorów z dobrych dzienników.

PS: Jeśli bardzo chcesz zmienić pierwszy post (ten na który już ktoś odpowiedział) to musisz zgłosić to do moderatora, on chyba może edytować.

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę o usunięcie tego tematu , założyłem drugi lepszy! https://www.sfd.pl/redukcja_tkanki_tłuszczowej_,_nabranie_lekkich_zarysów_mięśni-t767537.html#post0  zapraszam: erwinoos czy arnold69 i innych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas na zmiany !!!!!!!!!!!!

Następny temat

Proszę o rozpiskę !!!!!!!

WHEY premium