SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8166

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
pamiętaj że najwiecej zależy od ujemnego bilansu + aerobów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Najpierw redukcja, potem masa, potem rzeźba :) - to chyba tak idzie...
A szybko to się nie da, poza tym niezdrowo...
Sałatka pyszna, polecam, kombinuj tylko kura/indyk/wołowinka/tuńczyk/łosoś wędzony i warzywka różne. Fajna też jest z brokuła i tofu, w sam raz do szkoły :)
Placebo, duży nie będzie, na razie to z XS zrobił się XXS ;) Optycznie bym poprawiła. Wiesz, te siłowe, które robiłam, to hantelkami 2,5 - 6kg, w tym przedziale. Może przy nich zostanę, a dodam tylko ćwiczenia na partie, plecy, do tego nogi faktycznie, łydki. Bo w zasadzie ja lubię jak jest chudo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
Co do biustów, to ja w takich gustuje, i też lubie jak jest "chudo". Basen i ergometr fajna sprawa na plecy, zresztą jak dojdziesz juz do poziomu który ci będzie odpowiadać, to poprostu spasujesz, więc może rzeczywiscie dobrze będzie jak sobie teraz poeksperymentujesz.
A z sałatek lubię najbardziej coś na wzór greckiej, tyle że oliwki podmienione kurczakiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Pływać, wstyd się przyznać, nauczyłam się dopiero ponad roku temu! :) Pływam do połowy basenu, bo jak idę sama, to dalej wolę nie ryzykować. To prawda, powinnam chodzić regularnie, chociaż raz w tyg. Myślę, że nie namówię się na duże ciężary, a co do chudości, u kobiet jest jeszcze jedna sprawa - nie możemy zejść tak nisko z bf jak wy, mamy wtedy problemy z okresem :-/
Sałatka z oliwkami pycha!, byle ich było do smaku, niewiele. Ale grecka jest z fety, ją jadasz? - chyba można sporadycznie, bo to tłusty ser.

A propo serów, Mat, możesz od biedy i serek wiejski wziąć do szkoły, pomidorka i jakoś da to radę. Wtedy jajka na kolację zamiast twarogu już...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
ta jadam fetę, ofc nie codziennie ze względu na sól i tłuszcz, ale nie można też popadać w paranoję, jak najbardziej kwalifikuje sie do produktów zdrowych, i napewno 100x lepiej zjesc powiedzmy 200 gram fety niż paczkę czipsów ;p Druga sprawa, że jak ktoś juz pozna swój organizm, i do tego dużo trenuje, może sobie pozwolić na troche mniej rygorystyczną dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ja się w pełni zgadzam :), też czasem jadam fetę, w zeszłym tygodniu z sałatką, potem z omletem. Dziś kupiłam prawdziwy babciny twaróg na ryneczku :), na pewno tłusty, ale chociaż naturalny. Chyba od tego nie utyję...
Mat, dawaj, dawaj z tą dietką w końcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
placebo91
poczytaj proszę trochę, pierwsze ostrzeżenie, następnie będzie ban za granie eksperta.
od kiedy w lc chodzi o ketoze? jakież to właściwości prozdrowotne ma feta, że zaliczamy ją do zdrowych?
do tego jakieś głupstwa i mity na temat aerobów...a przeczytałem może z 5 Twoich postów.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
nie napisałem ze ma własciwosci prozdrowotne, gdyby takie miała to bym jadł ją codziennie, do tego jakie znowu mity na temat aerobów? A low carb faktycznie pomyliłem z ckd.

i PS; Pomagam jak umiem i nie uważam żebym robił to źle. Uważam ze jedynie slusznie możesz mieć zastrzeżenie co do low carb i ckd, bo ja jakos tego nie rozgraniczałem gdy sam stosowałem, stąd ta pomyłka

Zmieniony przez - placebo91 w dniu 2010-04-30 12:28:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 413 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3860
Lena nie nerwowo ;) czytam co ma malo wegli żeby to wrzucić do jadłospisu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 413 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3860
hmmm:

PONIEDZIAŁEK

Posiłek.1 7.30:śniadanie
2 całe jaja B:24 T:20 W:1.2 KCAL:280
pestki z dyni
Chleb pełnoziarnisty razowy 100 g B:6.7 T:1.8 W:47.8 KCAL:237
łyżka tranu - podobno dobrze działa odchudzająco( nawet Morales o tym pisze ;D )


Posiłek.2 11.30:śniadanie 2

Sałatka ala Lena_k:
oliwki
oliwa z oliwek
cebula
pietruszka
salata zielona
pomidor
gotowne mieso z piersi kurczaka (50g)


Posiłek.3 14.40:obiad

Mięso z piersi kurczaka bez skóry (150g)
ryż brązowy 100g
gotowane brokuły (szklanka)

Posiłek.4 16.30:posiłek przed trenningiem

Twaróg półtłusty 100g
pietruszka (tutaj nie orientuje sie ile gram będzie dobre)
jabłko (jedna sztuka)



Posiłek.5 19.30:posiłek po treningu
Makrela 50g
Miód 2łyżki stołowe
2xBanan B: T: W: KCAL:


Posiłek.6 21.30:kolacja
Tuńczyk w wodzie 100 g B:21 T:1.2 W:0 KCAL:96
Chleb pełnoziarnisty razowy 100 g B:6.7 T:1.8 W:47.8 KCAL:237
Pietruszka 50g B:2.2 T:0.2 W:2.4 KCAL:20
garść orzechów włoskich 50g B:8 T:30 W:6 KCAL:325

co powiecie na to ?

mówcie gdzie bład i co tam wstawić zamiast tego :)





Zmieniony przez - mat93 w dniu 2010-04-30 13:15:11

Zmieniony przez - mat93 w dniu 2010-04-30 13:17:47

Zmieniony przez - mat93 w dniu 2010-04-30 13:31:05

Zmieniony przez - mat93 w dniu 2010-04-30 13:36:33

Zmieniony przez - mat93 w dniu 2010-04-30 14:22:02
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co mam robic?

Następny temat

Posiłek potreningowy

WHEY premium