SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
tzn zależy, wiadomo ze jak biegasz bezposrednio po siłówce to zapasy glikogenu sa lekko uszczuplone (zakładając ze cały czas utrzymujesz te tętno 140), więc możliwe że te zapasy wyczerpują sie szybciej. Ja zawsze niezależnie, czy sie redukuje czy nie, robie godzine biegania i 10 min rowerku bezposrednio po siłowni i dodatkowo 2-3 w tygodniu w terenie( 80 minut) + 2-3 podbiegi.




Mat, spytaj lekarza czy możesz biegać. Co do fatburnerów, to i owszem są warte uwagi, ale tylko i wyłacznie przy połączeniu ich z aerobami i dietą.

Zmieniony przez - placebo91 w dniu 2010-04-28 21:14:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 413 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3860
placebo91 pytałem już o biegi i odpowiedz brzmiałą NIE! :( no tak jak mówie i nie ma co dłuzej się wdrążać w ten temat pozostaje mi rowerek stacjonarny i ćwiczenia siłowe - znowu nie mówcie ze przy ćw siłowych słabo spala sie tkanka tłuszczowa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
jest kupa artów, nie chce mi sie teraz tego tobie tłumaczyć, no ale efektów za dobrych nie osiągniesz;p, zastanawia mnie tylko co za ***** lekarz cie prowadzi, skoro zabrania ci biegać, a pozwala sie stosować do diety wysokobiałkowej, która obciąża nerki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Dobra, ale jest rowerek, tak też spali. Zdrowie na 1 miejscu.
Placebo, po siłowym robisz 60 biegu i 10 rowerku, czy osobno? No, no... pod wrażeniem jestem, na podbiegach wysiadam :) W sumie mogłabym dłużej i częściej, ale nie chcę przystosować organizmu, niech spokojnie spala :)
Mat, jak samo imię wskazuje, kobieta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
siłownia + 60 bieg + 10 rowerek lub ergometr, ja zaczynam sie pocić dopiero po 40 minutach, więc głupota byłoby zejść z bieżni po 40 ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 413 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3860
teraz tak troche z innej beczki wiesz imie to nie wszystko niekiedy faceci też lubią wpisać sobie żenskie imie ;) btw:widziałem twoj dzienniczek i musze powiedzieć że kawał **** bez urazy z ciebie jest ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Przperaszam, kogo?!

Placebo, naprawdę robi wrażenie! :) W sumie ja też nie czuję się padnięta po 40, ale wydawało mi się, że to nie musi strasznie męczyć, tłuszczyk leci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
nie no jasne, jeżeli utrzymujesz tętno na poziomie 140, to spalasz tłuszcz, jednego to zmęczy drugiego nie. Ja jednak lubie sie zakatować, wtedy czuje ze cos robie;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 413 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3860
"Przperaszam, kogo?!"

że fajna dziewczyna z ciebie xD hehe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co mam robic?

Następny temat

Posiłek potreningowy

WHEY premium