SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REKRUTACJA DO POLICJI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 345737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Nienawisc do Policji bierze sie z pamieci o komunistycznej milicji i ZOMO a tak wogole to tak jak juz mowilem wiekszosc ludzi nie ma powodo nienawidzic policji, jeden powie drugi uslyszy jak to policja jest zla i okrutna.... beznadzieja bo niektorzy mysla ze jak powiedza ChWDP to komus zaimponuja, jeszcze wieksza beznadzieja i zenada jak faktycznie wywra na kims takie wrazenie.... beznadzieja.
Afenis Sog, ja tez chce i mam w dupie zdanie innych

" Tu nie chodzi o to zeby byc wielkim, tu jeszcze trzeba cos umiec...... synku"
BJJ Lublin!!!!!!!!!!

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
Pershing nie mozesz generalizowac o tyle o ile kobiety zregly maja slabsza psychike o tyle wyjatek potwierdza regole. znam kobiety ktore wklepaly by niejednemu facetowi (to raz) skoro istneija wiezienia dla kobiet to znaczy ze kobiety rowniez potrafia byc przestepcami a jesli potrafia byc przestepcami to dalczego nie mialy by byc i policjantami(to dwa i trzy)

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Afensis i Rzoov, piszac o idealach mialem na mysli sytuacje w ktorej mlody policjant mysli ze zmieni cos w tym bagnie ktore go otacza, ale zaczyna pracowac, przebywac w towarzystwie ludzi ktorzy swoja fascynacje poprawianiem swiata maja juz kilka lat za soba, powoli sam staje sie taki jak oni i stwierdza fakt ze sam nic nie zmieni i walka o lepsza policje nie ma sensu bo jest osamotniony w tej walce. To tak jak w polityce, gosc zostaje poslem, chce byc uczciwy, do momentu kiedy stwierdzi ze wszyscy i tak biora a on sam nawet nie ma szans tego zmienic a corka moglaby isc zamiast do publicznej do prywatnej szkoly jak dzieci wiekszosci parlamentarzystow. Afensis, juz na samo wejscie masz zle podejscie, mowisz ze mozna gliniarzowi skoczyc, to tak jakbys twierdzila ze policjanci to nadludzie z prawem do wszystkiego, pewnie nie o to Ci chodzilo ale tak to zabrzmialo. Na jakim stanowisku w policji chcialabys pracowac ? I skad wiesz o tych Wlochach ?:)

Co do kobiet kierowcow to udowodnione jest ze faceci maja lepsze preadyspozycje do kierowania pojazdami (tylko nie podawjcie mi przykladu Juty Klaidszmit-tak to sie chyba pisze. Zainteresowanych odsylam do ksiazki "Plec mozgu" An Moir.

Rzoov, w policji nie jest coraz lepiej, ciagle jest tak samo, z tendencjami znizkowymi. Dopoki do policji beda przyjmowane same plecaki to nic sie nie zmieni. Pogadaj z kims kto skonczyl WSPol w Szczytnie, lub z kim[ kto przyjaj sie do policji po 1999 r. Dowiesz sie(jesli powie Ci prawde) kto tam trafia.

I najlepszy trafi na lepszego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
Pershing rozumiem i twoje podejscie a "Płeć mózgu czytałam..."
chce do kryminalnego....masz racje nie o to chodziło...tylko o poczucie bezsilności wobec prawa a za to obrywa się policjantowi ...nie wiem czy znów jasno napisałam ale jestem zmęczona i średnio u nie z myśleniem w tej chwili...


Bregalad+Pinceone łapcie

MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pershing ja tej ksiazki akurat nie czytalem, ale na psychologii sie ciut wyznaje, chyba wiesz ze plec mozgu i plec w ogole to dwa zupelnie roznorodne pojecia...
ja natomiast znam jedna dziewczyne z prewencji i jedna z kryminalnego, ktore za***iscie radza sobie na swoich stanowiskach. dlatego jeszcze raz: nie generalizujmy!!!

Who dares wins!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948


MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Moge wiedziec dlaczego sa mieszane(czyli kobieta i mezczyna) patrole policj i dlaczego dwie kobiety same nie moge patrolowac ulic a moze dlatego iz nie daly by sobie rade dlatego potrzebuja wsparcia mezczyzny???Ja mysle ze sie tylko Afensin zrasujesz i stracisz niepotrzebnie czas ale to towoje zycie i nic mi do tego...

Doradca w dziale Combat/samoobrona

Fight to Live Live to Fight

>>>>BJJ OPOLE<<<<

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Afenis pomylka ...


Doradca w dziale Combat/samoobrona

Fight to Live Live to Fight

>>>>BJJ OPOLE<<<<

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz zmacek ze ja tez sie nad tym zastanawiam, ale nie znajduje zadnego uzasadnienia... moze poza tym, ze do policji dostaje sie za duzo kobiet, ktore nie powinny tam sie znalezc

Who dares wins!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
hmmm...coś w tym jest ale wybacz jak czasem widzę jakie mymłoki tam są no to nie dziwne....

MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kickboxing - Sosnowiec

Następny temat

Kto oglądał turniej K1 w Tokyo?

WHEY premium