SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REKRUTACJA DO POLICJI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 345523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Souldrinker, dylemat brzmi raczej 'czy mogą' a nie 'czy mają prawo' , no bo przecież chodzi nam o praktykę a nie o teorię. A w praktyce nawet jeżeli nie mają prawa, to mogą tak zrobić jeżeli im się zachce, a Tobie powiedzą że nie biorą cie bo masz platfusa.

moje zdanie jest takie, że jeżeli kogoś potrzebują (a robią rekrutację - więc potrzebują), i na rozmowie zobaczą że jesteś rozsądnym gościem , to nie będą robić problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
witam :)
Interesuje mnie komisja lekarska, w procesie rekrutacji do Policji, jak to wyglada, jak wygladaja pokolei badania, co pobieraja od nas. I czy jak mialem autroskopie kolana pare miesiecy temu, czy moze to mieć wpływ? aa i czy o wszystkim musze im powiedzieć, musze przynieść jakieś badania od siebie lekarskie ? [email protected] gg 1418326 pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Witajcie.
Hm to co piszę się o policji jest trochę z niewagą czyjegoś zawodu.Napisze tak z policją jest żle ale beByłem tym z policji jeszcze gorzej by było.Nie będę czepiał się tu kolesi gdzie krok jest przy kolanach ani innych osób. Czy policjant czy czarny czyli ochroniarz jest tak samo nienawidzony.Byłem tym drugim i wiem jak sprawa wygląda. Wszędzie jest korupstwo i nic wiecej. Dostanie się do policji to fakt zależy jakie masz plecy.Je byłem czarnym przez kilka miesięcy odwalałem robotę za gruopę interwencyją lepiej niż oni a zostałem wywalony bo nie chciałem pod******la................. na innych.Dla takich jak ja z takim charakterem nie ma miejsca wsród czarnych ani policji.Pozdrawiam.

Samotny Wilk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Specnaz-bez przesady z tym co piszesz.Poza tym popracuj nad formą pisania i przelewania myśli na papier,bo może Ty wiesz co chcesz przekazać,ale inni jak czytają,to nie wiedzą momentami o co Ci w ogóle chodzi.Pracuję od 7 lat w grupach interwencyjnych w firmach ochrony i jakoś nie czuję się nienawidzony,nikt mi nie każe podpier... i ogólnie robota jest prawie o.k.Praca jak praca,robię swoje i nikt się nie czepia.Od czasu do czasu jak wszędzie w robocie się povkurviam,ale do łba nic nie biorę,bo chcę być zdrowy po pracy i problemy związane z robotą zostawiam tam.Nie wiem co to jest "korupstwo" i co ono ma do ochrony,bo korupcja w ochronie nie ma racji bytu.Plecy w Policji się przydają,ale nie są obecnie najważniejsze.Co to znaczy,że odwalałeś robotę za grupę interwencyjną?Coś chłopie kręcisz.A jeśli coś robiłeś za nich,to po prostu znaleźli jelenia do roboty.Poza tym sam zauważyłeś,że dla Ciebie nie ma miejsca w ochronie i Policji.W sumie dobrze,że wiesz że nie pasujesz.



Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-02-15 21:23:09

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-02-15 21:24:40

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26558
a jak wygląda teraz sprawa uregulowanego stosunku do służby wojskowej aby dostać sie do policji? ostatnio w radiu wypowiadał sie gość z monu i jak ktoś nie był w wojsku to może teraz do nich przyjść i wbiją mu w książeczkę rezerwe.rozumiem przez to,że wtedy stosunek do służby jest już uregulowany w momencie takiego wbicia?!jak ktoś jest w temacie to niech napisze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
W związku z tym,że nie ma już powszechnego naboru do zasadniczej służby wojskowej,prawnie masz zagwarantowany uregulowany stosunek do służby wojsjowej.Jednak jeśli chcesz mieć to wbite i wpisane w książeczkę wojskową,to musisz się udać do swojego,właściwego WKU.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26558
tylko teraz ciekawe co na takie coś powiedzą w Policji?!Żeby nie było,że jak ktoś nie ma woja odsłużonego to mu powiedzą:zapraszamy do SK na 12 miesięcy,a potem sie zobaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 252
ja tez tak słyszałem że nie trzeba być już po wojsku . Kolega starał sie do policy i do słuzby celnej przeszedł wszystko psychotesty itd i miał czekać na odpowiedz przyszło do niego takie mimo przejścia całej klasyfikacji komendant ..... taki to a taki ma prawo czy ma przywilej wyboru kandydata i cała 6 osobowa grupa w której był otrzymała to samo nikt się nie dostał Teraz chiałbym iśc do policji ale z tego co się ostatnio mówi tam nawet nie ma na pensje dla ludzi.

A tak z drugiej beczki czytałem gdzies że za duzo kobiet dostało sie do policji i to nie dlatego że są lepsze czy zdolniejsze poprostu miały łagodniejsze wymagania i komendanci strajkują że nie maja kogo wysłać na prewencje. Jade sobie na pomorze z województwa podlaskiego widziałem 5 zatrzymań przez nieoznakowane samochody w każdym siedział z boku jakaś babka nie dosć że nie kierowały to nie one wysiadały wlepic mandat tylko facet na 5 przypadków nie było wyjatku od tej reguły Głupota jest zatrudniac tyle kobiet Są plusy ale większości przypadków one sa jakby to powiedzieć nie praktyczne jeszcze nie widziałem nigdy w patrolu dwóch kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Davi-od 1 stycznia nie ma naboru do SK,bo nie będzie już zgodnie z ustawą zasadniczej służby wojskowej,w związku z tym nie będzie można odrobić wojska w Policji.

Piotrek,ja widywałem patrole złożone z dwóch policjantek i raz gdy spotkałem taki patrol,to się zastanawiałem,czy to żywa reklama Policji,jedna laska blond,długie włosy,obok brunetka o lekko ciemnej cerze,obydwie bardzo ładne.Aż można dać się było im skajdankować


Co do kobiet w Policji,jest ich dużo,fakt że nie wszyscy chcą i lubią z nimi pracować,ale zdarzają się ogarnięte panie policjantki,a znam takie...Dlatego zrobiono tak,że wymagania na testach sprawności fizycznej przy naborze zostały zrównane dla kobiet i mężczyzn,aby zbyt duży napływ pań do Policji ograniczyć.Moim zdaniem jest to dobre posuniecie,bo skoro panie mają wykonywać taką samą pracę na ulicy jak panowie i będą miały do czynienia z różnym elementem,to nie powinno być taryfy ulgowej,bo przestępca nie będzie patrzył,czy policjant jest facetem,czy kobietą.Może się zdarzyć,że będzie chciał policjantce przywalić.A ta co powie:Ale przecież kobiet się nie bije????

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Aż można dać się było im skajdankować
o to chodzi Po co śpb, jak można klienta oczarować wdziękiem i po dobroci, bez szarpania wsadzić do pdoz?

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kickboxing - Sosnowiec

Następny temat

Kto oglądał turniej K1 w Tokyo?

WHEY premium