SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REKRUTACJA DO POLICJI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 345496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
W lipcowym numerze zolnierza polskiego znajdziesz wszystkie informacje

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Aha zerknę. Dzięki.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"jakie zaświadczenia trzeba mieć o sztukach walki?" Weź sobie lepiej zaświadczenie o posiadanych plecach, myslisz że ktoś patrzy na Ciebie pod kątem uprawianych sportów walk, obudźcie się ludzie, takie są realia, nie masz pleców możesz pomarzyć...

I najlepszy trafi na lepszego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
No to ladnie nas zalatwili z ta "Zasadnicza sluzba w policji", podobno ponad dwa tysiace poborowych pojdzie do policji zamaist wojska. Teraz to juz chyba nawet i plecy nie pomoga.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Spoko - będzie dobrze. Mój kumpel skończył Kandydacką(zamiast wojska) na początku roku i niestety się nie dostał...

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale bedzie dwa tysiace miejsc, czy dwa tysiace chetnych? Bo w tym roku bylo cos po 200 miejsc w zaleznosci od miasta, chetnych wlasnie ok. 2000. I pewnie ze tam tez plecy sie licza. Sam bylem swiadkiem rozmowy tel. goscia od spraw wojskowych z kwp, jak ktos chcial na sile wcisnac jakiegos synka co mial 170 wzrostu, a od 180 przyjmowali.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

-= Badz dzielny! =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ja nie wiem ilu w całej Polsce. Wiem, że w Łodzi przyjęli 70-ciu w maju i ma być też 70-ciu we wrześniu. Za 2 tygodnie chłopaki już wyjdą na ulicę...

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dowiadywalem sie czy sluzba kandydacka jakos pomaga sie dostac, to mi powiedzieli ze w zasadzie NIC nie daje poza tym ze masz wojsko. No te pare osob sie dostaje ale pewnie plecaki.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

-= Badz dzielny! =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
Tak sobie czytam ten post i szlag mnie trafia. Naprawde draznia mnie ludzie ktorzy tak bluzgaja na policje. Poza malym procentem (a moze nawet promilem) szmat wiekszosc to normalni ludzie, a niektorzy sa po prostu super. Znam kilku osobiscie i wiem cos na ten temat. Honor nie pozwolilby mi isc do kolegi i poprosic, zeby zalatwil anulowanie mandatu na przyklad. Nie wszyscy tez sie czepiaja - podam przyklad. Kiedys w osiedlowej drodze (strefowe do 30kmh) jechalem 57 (wedlug radaru). Pusta droga, pod gorke (latwiej sie hamuje), dobry samochod, sprawny kierowca , wiec zagrozenie znikome. Zatrzymal mnie taki komisarz chyba tuz przed emerytura. Stwierdzil, ze on nie jest po to, zeby wyludzac lapowki od ludzi (ja nic nie oferowalem, tylko grzecznie rozmawialismy sobie na ten temat, ja zawsze jestem grzeczny wobec czlowieka, ktory odnosi sie do mnie kulturalnie), a ze wzgledu na znikoma szkodliwosc moze mi wystawic mandat za zupelnie inne wykroczenie, tak dla zasady (30 zl zamiast 300). Tak wiec nie mowcie ze policjanci to swinie.

Poze tym gdyby ktos interesowal sie (znal) takie powazne grupy przestepcze z tradycjami to powinien wiedziec, ze starzy gangsterzy (wiekszosc juz niestety nie zyje) naprawde potrafili szanowac policjanta - on po prostu robi swoja robote zgarniajac kogos czy piszac mandat. Ja wyznaje ta sama zasade. Tylko ze dzis mamy zdziczenie obyczajow i kulture hip-hopu, gdzie nie ma ani slowa o honorze i zasadach.

Sam tez probowalem dostac sie do policji (do kandydackiej, nie mam wojska, bylem po technikum i maturze), ale wycofalem sie i postanowilem isc na studia (skierowanie na egzamin dostalem bez problemow, moze pozniej zaczynaja sie te ceregiele z plecami o ktorych mowicie - mnie nikt nie pomagal). Po sluzbie kandydackiej nikt mi nie zapewnial pracy w policji, wiec nie chcialem stracic roku.

Do policji mam tylko jedna pretensje - uwazam ze w miare mozliwosci powinni czesto kontrolowac komisy telefonow, skupy slomu, szroty i takie tam na obecnosc czesci bez papierow. Jesli w komisie jest telefon bez faktury - to na moja logike on jest kradziony, przeciez koles mogl poprosic sprzedajacego o fakture czy praragon zakupu, zeby chocby do skserowac.

Pozdrawiam i zycze sukcesow

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8244
Ja jestem po sluzbie kandydackiej ale w Strazy Granicznej i teraz staram sie o przyjecie do Policji. Czy latwiej, podobno tak, ale jak nie masz plecow to ci nic nie da. Niedlugo bede mial sprawnosciowke, pozniej psycho i mam nadzieje ze wszystko przebiegnie pomyslnie. Mam jedno pytanie, rozmawialem ze znajomym z Policji i on mowil cos o zwiekszeniu etatow po wejsciu do UE( bo niby jest za malo policjantow - jakies normy ), i nie wiem czy to prawda. Pozdrawiam.

Dowodem na to, że człowiek jest najszlachetniejszym stworzeniem na Ziemi, jest fakt,
że nigdy żadne zwierzę temu twierdzeniu nie zaprzeczyło.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kickboxing - Sosnowiec

Następny temat

Kto oglądał turniej K1 w Tokyo?

WHEY premium