SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REKRUTACJA DO POLICJI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 345516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Sorry ze sie wtracam ale tak wracajac do tematu. Moim celem jest GROM ale pare lat w AT na pewno by nie zaszkodzily. Co nalezy zrobic i jakie wymagania spelnic zeby sie dostac do AT. Z gory dziekuje

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ogólnie jest ciężko. Testy sprawnościowe, psychologiczne, wydolnościowe itd itp.
Ostatnio słyszałem, że u mnie z cywila nikt się jeszcze nie dostał ale nie wiem czy to nie bujda...
Jak chcesz coś wiedzieć to wal na priv.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 560
Test sprawnościowy to nie jest aż tak wielki problem, chłopaki z AT mówią, że trzeba być ogólnie wysportowany trchę ponad przeciętność i wystarczy bo resztę poprawisz, ale testy psychologiczne tu jest maglowanka jak się patrzy ale nie ma się co dziwić. Nie każdy może być w AT. Dobrze tez jest mieć opanowaną jakąś sw. Pozdrawiam.

Jarek Zalewski

Za odwagę trzeba płacić. Strach jest za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
juz wrocialam....strasznie mi niedobrze i ide spacjeszcze nie spałam...

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />



MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Wiem co jest z testami, bo miałem okazję je zdawać (sprawnościowe).
Oczywiście gorzej z psychologicznymi.

Jubi możesz się zorientować jak to jest z przyjęciami cywili do AT?
Bo ja ostatnio słyszałem to co napisałem wyżej i że lepiej jest napisać raport o przeniesienie będąc już w prewencji.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Afenis Ty latawcu jeden

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 560
Wiesz Danone ja uważam, że do AT nie powinno się trafiać z cywila i to chyba jest rzadkość, najpierw trzeba trochę poznać robotę, więc jestem za ta drugą opcją

Jarek Zalewski

Za odwagę trzeba płacić. Strach jest za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ty tak a jak jest z możliwościami? Bo niby teraz jest trudno z cywila, a ma wejść jakaś nowa ustawa MSWiA i ma ten temat uregulować.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do cywili z tego co sie orientuje to kiedys sie dalo, teraz nie. Nawet gdyby taka mozliwosc istniala nie daje nikomu zadnych szans, moim zdaniem osoba z zewnatrz nie jest porzadana w tak zwartej grupie.

Danone co to znaczy ze zdawales te testy sprawnosciowe? Czy po prostu przeczytales w gazecie i sobie je robiles, czy w innych okolicznosciach (bo rozumie ze nie 'na serio')?. Testy testami w kazdej KWP sie roznia od siebie, poza tym i tak dowodca ma kluczowe zdanie. Po prostu moze kogos chciec a kogos nie i juz.

A tekst Tank'a ze 'pare lat w AT by nie zaszkodzilo'... bez obrazy, wydaje mi sie strasznie naiwny.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

-= Badz dzielny! =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 560
Danone posłuchaj rzoova jest tak jak on mówi, raczej z cywila w AT nie wylądujesz, taka rzeczywistość przyjmij się do Policji i wtedy próbuj


Jarek Zalewski

Za odwagę trzeba płacić. Strach jest za darmo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kickboxing - Sosnowiec

Następny temat

Kto oglądał turniej K1 w Tokyo?

WHEY premium