SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REKRUTACJA DO POLICJI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 345544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
bo takie badania jak laboratorium (krew mocz), ekg wysilkowe, rtg klatki i zatok, spirometria, badanie wewnetrzne, badanie chirurgiczne, okulista, laryngolog (audiogram, proby blednikowe), neurolog, dermatolog, stomatolog... to mozna prywatnie wykonac w szpitalach MSWiA ale czy testy psychologicznie odplatnie mozna przejsc??jotro sie musze dowiedziec)

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten link nie był dla Ciebie, tylko dla ca1-.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
sory i dzieki,ale zbytnio tam nic niema,choc zawsze mozna sie odwolac od decyzji lekarskiej w 14dni i szybko zasiegnac opini innego specjalisty na temat danego defektu,,

odbiegajac od tematu kumpel z 3lata temu probowal sie zakwalifikowac do strazy granicznej,lekaz mu kazal wyciagnac rece i powiedzial"drza panu rece ,dziekujemy panu ""
a inny lekaz ta opinie wysmial,,kazdy lekaz inna diagnoza ale wychodze z zalozenia ze lepiej przed komisja w MSWiA przebadac sie wczesniej zeby niemiec niespodzianek i mozna wtedy (jesli sie ma wiedze)podwazyc decyzje lekaza

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4299
mam pytanie, ktos z piszacych tu przechodzil egzaminy do policji na nowych zasadach ?

1 miejsce w typerze Euro 2004

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 424
Jarząbek i Nowieńkij, dzięki za odp. Bardzo mi one pomogły!. No nic teraz mi tylko pozostaje nadzieja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idż do okulisty prywatnie i zbadaj ostrość wzroku, jeśli jest poniżej 0,5 - to będzie ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4299
A tak ogolnie chcialem zebys ktos opisal o tym, bo ja niedlugo ide.

1 miejsce w typerze Euro 2004

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
zdawal ktos teraz do katowic do policji??jesli tak to jak wam poszlo??

>>SAPSP<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kickboxing - Sosnowiec

Następny temat

Kto oglądał turniej K1 w Tokyo?

WHEY premium