SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REKRUTACJA DO POLICJI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 345951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1235
Mam jeszcze jedno pytanko jak to jest ze studiami w WSP w Szczytnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1087
Tacumseh
1.Tak jezeli niebedzie to duza rozbieznosc odpowiedzi na testach psychologicznych to wlasnie towj plecak powinnien zadzialac u pani psycholog i przeciskaja cie z zaliczonym egzaminem.
2.Tak testy sa ogolnie bardzo smieszne dla kogos kto ma kontakt z sportem np.
silownia.Opisane sa na tej sronie jakie sa "konkurencje"
Dembasmax
moim zdaniem najlepiej Studia dopiero Policja wieksze szanse.A duze szanse sa
do kandydackiej i jak odbebnisz to bedziesz mial srednie to niebedziesz mial wiekszego problemu by dostac sie do prewencji, pozniej mozesz pomyslec o przeniesieniu sie do swojgo miasta i o studiach.
Pozdrawiam

Bądź czujny, abyś nie zaprzepaścił okazji albo nie zaofiarował jej twojemu przeciwnikowi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 560
Jestem gliniarzem jeżeli ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem i pomogę. Pozdrawiam

Za odwagę trzeba płacić. Strach jest za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1579
"ojejku smutne on na bank nic nie pil i nic nie palil a zwineli go bo poprostu szedl ulica stary wez troche pomysl jestes kraweznikiem i naprawde nie chce ci sie odwalac ton papierkowej roboty wolisz posiedziec w ocieplanym pasaciku a zgarnianie gowniarzeri ku temu nie sluzy nie bede z toba dyskutowal bo juz tu pisalem co sadze o 15letnich gowniarzach wykrzykujacych hwdp i noszacych spodnie jakby w nie narobili powiem tyle wracaj przed telewizor i ogladaj dalej bajki o zlych policjantach i robin hoodzie "

Nie mam nic do policjantów tyle ze mi ubyło przez nich z 5000 :P, ale denerwuje mnie jak policjant uczepia sie dzieci za szerokie spodnie, pozatym po kij oceniasz kogos po wieku i po ubiorze znasz takie przyslownie "Nie szata zdobi człowieka" to pomyśl co mowisz bo macie podobne zdanie tyle ze jeden o policjantach drugi o mlodzierzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro jesteś gliną to może powiesz jak można dostac sie do policji (do działu kryminalnego) bedąc kobietą????? Bo chyba tam jest cholerna dyskryminacja, z tego co widze i wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57159
To ja mam podobne pytanie do ciebie Jubi, Z jakiego wydzialu latwiej sie dostac do kryminalnej? Z dochodzeniowki czy z prewencji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 560
Tecumseh pracuję w kryminalnej i nie ma tu żadnej dyskryminacji. Powiem Ci szczerze nie bardzo widzę kobietę w tej robocie bo kryminalna to babranie się w największym gównie, nadgodziny których nikt nie odda, problemy rodzinne i spore narażanie dupska. Także przemyśl dwa razy.
skąd łatwiej się dostać do kryminalnej? wiesz to zależy od przełożonego, ogólnie dobrze wiedzieć o co chodzi w procesie bo wtedy wiadomo jak pod niego robić. Moderator mnie prosił o założenie takiego działu w Militariach, więc jak znajdę chwilkę zapraszam odpowiem na każde pytanie

Za odwagę trzeba płacić. Strach jest za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Ja mam (moze troche glupie) pytanie. Chodzi mi o slynne juz mandaty za "picie w miejscu publicznym". Ostatnio takowy otrzymalem ale... ku mojemu zdziwieniu nie dostalem mandatu za "picie", a jedynie 20 zl za "usilowanie spozycia alkoholu". I teraz moje pytanie-jak to jest? Czy jezeli policjant chce komus wlepic mandat za spozycie alko w miejscu publicznym (teraz to slyszalem sciagaja 2 stowy nawet za to) to mozna sie z nim klocic, ze to tylko kolo nas stoi otwarte piwo i kombinowac ze zmiana klasyfikacji czynu? No bo jak mi udowodnia, ze pilem a nie "usilowalem spozyc".

Pytam czysto teoretycznie, bo ja raczej unikam przypalu i nie zwyklem klocic sie z policja, chociaz juz pare mandatow wylapalem.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
a jedzie teraz ktos na szkolenie moze w grudniu?

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57159
Może zostałaś juz przyjętą? Do której szkoły jedziesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kickboxing - Sosnowiec

Następny temat

Kto oglądał turniej K1 w Tokyo?

WHEY premium