SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REKRUTACJA DO POLICJI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 345969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26558
Witam!Czy ktoś sie orientuje jak to jest z tą 6 miesięczną szkołą po zdaniu wszystkich egzaminów? Chodzi mi konkretnie o to czy jesteśmy skoszarowani cały czas czy dziennie po zajęciach jesteśmy wolni i możemy jechać do domu (oczywiście jeśli mamy blisko).Znajomy policjant twierdzi,że po zajęciach można jechać dziennie do domu znów na forum policyjnym piszą,że tylko weekendy wolne.Wie ktoś jak jest naprawdę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Prawdy są trzy. Cytować nie muszę.

A tak na poważnie. Szkolisz się w systemie skoszarowanym i zazwyczaj po zajęciach masz czas wolny (od 16 najczęściej). Co z nim zrobisz to twoja sprawa. Natomiast przeważnie o 22 musisz być z powrotem w szkole. Żadnej filozofii.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26558
rozumieć,dziękować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Jeśli mieszkasz w tym samym mieście co SP, możesz starać się o zgodę na to, by mieszkać poza szkołą. Wtedy zjawiasz się co rano i wychodzisz po zajęciach. No i służby - bez taryfy ulgowej.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Cześć. Mam pytanko. Przyjmując, że złoże papiery do Policji w przyszłym tygodniu, kiedy i co pierwsze mnie czeka. Tzn jaki test lub rozmowa. Jeżeli najbliższy nabór jest 29 kwietnia, tzn ze do tej daty czy po tej dacie? Sorki za śmieszne pytanie, ale chce się dobrze przygotować do testu sprawnościowego i do 29 kwietnia raczej się nie wyrobię.
Pozdr All
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Na początku będziesz mieć TWO (test wiedzy ogólnej),czyli pytania z wiedzy o społeczeństwie i wiedzy dotyczącej funkcjonowania państwa i jego organów.W tym samym dniu masz TSF(test sprawności fizycznej).W każdej komendzie może być inaczej z szybkością wysyłania na pierwszy etap rekrutacji po złożeniu papierów,jedni mają wyznaczony termin "za tydzień" inni czekają do miesiąca.Moim zdaniem lepiej trenuj sobie jakiś czas i spokojnie przygotowuj się do TSFu i TWO,a następnie złóż papiery.Na nabór do Policji w kwietniu nie masz żadnych szans,żeby się załapać,bo cała procedura rekrutacyjna do przyjecia trwa ponad 3 miesiące,w niektórych przypadkach dłużej.

Poczytaj sobie inny temat o Policji na forum,gdzie masz w miarę dokładnie wszystko opisane:

https://www.sfd.pl/Aktualne_Testy_do_policji_2008/2009-t448329.html



Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-04-04 10:03:21

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
W obecnej chwili na Multiselect czeka sie nawet 5 tygodni !!! Jest baardzo duzo chetnych
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
Ja mam pytanko. Czekam obecnie na książeczkę wojkową, no ale głupia sprawa (szczeniacki wybryk) moich kumpli, a że bylem z nimi dostało mi się mandat. Nie przejmował bym się tym, bo to niby nie skraśla mnie w rekrutacją do policji, ale na mandacie chłopki nie bardzo wiedzieli, co określić i wpisali kradzież. Czy odegra to jakieś znaczenie przy rekrutacji? Czy w ogole Wojewódzka Komenda będzie na to patrzec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
mandat za kradzież?
dziwne..
skoro nie skazany to ok

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kickboxing - Sosnowiec

Następny temat

Kto oglądał turniej K1 w Tokyo?

WHEY premium