SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REKRUTACJA DO POLICJI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 346155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Witam, mam pytanie, chodzi o to ze mam w wku wbita sluzbe zastepcza, nieodbyta, teraz mam wbite do ksiazeczki przeniesienie do rezerwy, czy to mnie dyskwalifikuje? przeswietlaja to jakos? tzn WKU? bo w ksiazecce nie mam zadnej notki ze jestem skierowany do sluzby zastepczej. nie wiem teraz co myslec bo skladajac wniosek o ZS pisalem e nie moge strzelac do ludzi itp... to bylo 4 lata temu...

Zmieniony przez - wieri w dniu 2010-02-02 18:47:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Przeniesienie do rezerwy = uregulowany stosunek do służby wojskowej. Brak przeciwwskazań pod tym względem.
I co? Teraz możesz już strzelać do ludzi?

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
odpowiem tak, bylem na drugiej komisji rok temu, gdyz chcialem isc do wojska, przedstaewilem argumenty, napisalem ze moje poglady ulegly zmianie, napisalem co robie w tym kierunku (kursy samoobrony, chodzilem na strzelinice, bylem za granica gdzie islamisci robili zadymy w stolicy itd) rozmiawialem przez godzine z 5 pajacami ktorzy zadawali mi pytania typu -jak nazywa sie czolg ktory jest w wyposazeniu wojska, jak sie nazywal gen dyzwizji w 1980 itp, poprostu glupie pytania, ALE oni nie mieli zadnych praw zeby sie o to pytac, to pracownicy urzedu pracy, zwykli cywile, i nie dali mi mozliwosci pojscia do wojska bo jeden powiedzial ze robie to tylko i wylacznie ze wzgledow socjalnych, ze moge sobie skladac 10 razy a on i tak bedzie na nie i ze prosciej bedzie pojechac do wku i wbic rezerwe, no i tak zrobilem... czyli Twoim zdaniem nie ma przeciwskazan... tez tak mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
Witam:) mam pytanko... czy ktoś się może orientuje ile teraz czeka się na Multi w Poznaniu? pozdrówki:)

nina28

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Witam napisz mi czy zlozyles papiery do policji....ja mam ten sam problem tez mam zatarte.Skladalem 3 razy...Napisz mi na gg 7412549..... To dotyczy osoby o niku Souldrinker....Lecz inne osoby tez mogą pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Mam pytanie...Czy w wieku 33 lat mam szanse dostać się do policji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie łam się,ja mam więcej i bedę znowu próbował.Nie ma ograniczeń wiekowych.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
dzięki słaby wcale się nie łamie poprostu chciałbym wiedzieć czy jest jeszcze ktoś w pobobnej sytuacji.Więc czas złożyć dokumenty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
możecie mi powiedzieć jak się zdaje test fizyczny czy wszyscy siedza na sali i się patrzą jak ktoś zdaje??czy wzywają pokolei??prosze o szybką odpowiedź.już jutro jade na egzaminy.pozdrawiam

nitka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kickboxing - Sosnowiec

Następny temat

Kto oglądał turniej K1 w Tokyo?

WHEY premium