SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REKRUTACJA DO POLICJI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 345719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Witam, tak się składa że dziś z oblewaliśmy imieniny Piotra (zresztą wszystkim Piotrom najlepszego) i wyszliśmy na chwilę z otwartą wódką do bramy przywitać gości i nagle patrol. Panowie z Policji byli bardzo mili i dali tylko 40 zł na 4 osoby za "Próbę spożycia alkoholu w miejscu zabronionym". Jako że kolega który trzymał wódkę nie miał dowodu to wziąłem na siebie jego mandat ponieważ jak Pan władza powiedział nie ma innej możliwości. Teraz mam pytanie czy mogę mieć z tego powodu jakieś nieprzyjemności ? Czy mogą mnie o to zapytać w postępowaniu kwal. ?
Pozdrawiam

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Bialymis

ad 1)
trzeba mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej(co teraz problemem nie jest)

ad2) tak. Studia zawsze się przydają.

T-FIGHTER
"Pan władza" nie miał racji. Zawsze jest możliwosc odmowy przyjęcia mandatu.
No chyba że te 40zł na czwórke było warunkiem że wszyscy zgadzacie się przyjąć mandat itp(czyli "nieformalnej" umowy miedzy Wami a nimi),wtedy faktycznie wyjścia nie było.

W postępowaniu jak się dowiedzą to mogą zapytać(o ile sam nie wyjaśnisz przy okazji wypełniania kwestionariusza )



Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-06-30 00:51:33

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
No dokładnie była to taka nieformalna umowa... czyli w tej ankiecie mam napisać że ja w ogóle nie trzymałem alkoholu w ręku i przyjąłem mandat za kolegę który nie miał dokumentów? Bo to trochę śmiesznie brzmi czy lepiej nie kręcić ? Bardzo źle patrzą na te przewinienia ? Cholera mój pierwszy mandat w życiu i jeszcze zdobyty w tak głupi sposób :/

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7195
Po zdaniu TWO i TSF wyznaczono mi termin MS uwaga uwaga, termin ten to 12 tygodni po TWO i TSF, KWP Radom...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
pisz prawdę w kwestionariuszu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Ok sorrki już znalazłem

Zmieniony przez - T-FIGHTER w dniu 2009-06-30 10:45:07

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Cześć, jestem po egzaminie sprawnościowym i po egzaminie wiedzy ogólnej.
Mam dwa pytania następujące pytanie: Czy ktoś orientuje się ile się czeka na badanie MS w Gorzowie Wielkopolskim ?, i czy jest określony jakiś termin,powiadomienia mnie o terminie MS?
Pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kickboxing - Sosnowiec

Następny temat

Kto oglądał turniej K1 w Tokyo?

WHEY premium