SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REKRUTACJA DO POLICJI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 346125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
1:0 dla jamajki i co teraz?? a ja bede walczl w klapkach tylko jeszcze zadnych niemam ale mam juz takie fajne adidasia upatrzone.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Afenis - zdecydowanie Cię popieram. Mam takie same plany jak Ty - też planuję wstapić do Policji i mam zamiar uparcie do tego dążyć. Późno odkryłam ten post, więc, żeby za bardzo nie mieszać to tylko wtrącę, że u mnie jest sporo policjantów bez pleców, którzy się dostali - dlatego wierzę, że źle nie będzie.
Poza tym SOG dla Ciebie.

NIECH ŚMOC BĘDZIE Z WAMI!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bregalad: jesteś godny politowania.
Nie chce mi sie rozmawiać z Toba, to nie ten poziom.

.fussVolk crew.
No risk. No fun.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
za wysoko niebedziemy sie wysilac lepiej pogadac z kims na swoim zanizpnym poziomie taki bregalad jeszcze nas przegada i co bedzie stary wpadasz tu i mowisz kim jest twoj tatus i oh ah jaki ja jestem "mondry" dzieki temu wiesz co idz faktycznie juz nic nie mow bo moze i lepiej bedzie dla ciebie pozostawisz po sobie mniejszy smrud

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
Leaoddaje soga i zycze powodzenia...seriotrzymam kciuki

a i na marginesie dziś był moj pierwszy dzień pracy w POLICJI.....ku waszej radości jak narazie na etacie cywilnym ale nie na długohehehe jestem juz blisko

MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to git

-= Badz dzielny! =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
tez sie ciesze

MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ja tesh

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
wiem

MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Afenis, mogłabyś podzielić się ze mną wiedzą jak tego dokonałaś - bo mnie to interesuje. U nas podobno kiepsko dostać taką cywilną posadkę. Przyznam się szczeże, że teraz Ci straszliwie zazdroszczę Ale to, że Tobie się udało mnie mobilizuje tym bardziej.
Dzięki za SOGA. I powodzenia w pracy.
Acha - nie wiem czy dostałaś, ale wysłałam Ci meila - jak byś mogła kiedyś mi pomóc w kilku sprawach to będę wdzięczna.

NIECH ŚMOC BĘDZIE Z WAMI!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kickboxing - Sosnowiec

Następny temat

Kto oglądał turniej K1 w Tokyo?

WHEY premium