SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REKRUTACJA DO POLICJI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 346114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
nie
tylko multiselect

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
Coś tu cicho się zrobiło.
Mam pytanie odnośnie wzrostu, wiem że w tym zawodzie lepiej jest mieć powyżej 175cm, ale jak to wygląda w praktyce ja osobiście mam zaledwie 170cm nadrabiam samą budową ciała kilka godzinek na siłce straciłem chociaż karkiem też nie jestem. Ale czy mając zaledwie te 170cm mam takie same szanse w policji i nie chodzi mi o te dodatkowe punkty za wzrost powyżej 175 tylko już o samą prace jako policjant . Obawiam się że przy gościach z 190cm będę wyglądał jak karzełek . Jakiego wzrostu tak średnio są policjanci, i czy to ma jakiś duży wpływ na pracę w tym zawodzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie jest źle z Twoim wzrostem,częściej w pracy policjanta potrzebny jest sprawny umysł,niz wzrost,więc bez obaw powinieneś startować do Policji.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
Może trochę nie w temacie ale mam pytanie.
Jak jest z wadą wzroku mam wadę -0,5 czy to jakos przekreśla??
I jak jest z dentystą czy jeśli się ma pare ubytków czy np. krzywy zgryz to ma jakiś wpływ że sie nie dostanie????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH
z dnia 9 lipca 1991 r.
w sprawie właściwości i trybu postępowania komisji lekarskich podległych
Ministrowi Spraw Wewnętrznych.

wpisz to w google i wszystko bedzie jasne

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
Znalazłem ciekawy artykuł, nie wiem czy wszystkie informacje są aktualne ale i tak warto to przejrzeć
http://www.kariera.pl/czytaj/930/praca-w-policji-czy-warto-byc-strozem-prawa/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
nieaktualny
pare zmian już zaszło,choćby w płacach czy teście sprawnosciowm

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
No tak Queblo w sumie wszystko jest napisane. Ale ja bym chciaa się dowiedzieć od kogos kto juz przechodził takie badania i wie dokładnie co badają i na jakiej podstawie oceniaja czy zdolny czy niezdolny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
jak coś jest łamane( np N/Z) to taki przypadek jest rozpatrywany indywidualnie
wiec to że Kowalski tydzien temu z podobną "chorobą" nie przeszedł nie znaczy że Ty również nie przejdziesz...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
a te pozostałe literki co oznaczają?? A B C D i reszta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kickboxing - Sosnowiec

Następny temat

Kto oglądał turniej K1 w Tokyo?

WHEY premium