SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rekrutacja do SO

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
Z tego co widze na stronie WSO jest rekrutacja na 2011 rok do SO. Wymagane dokumenty nalezy zlozyc do 31.03.2011 a obrone mam dopiero jakos w czerwu 2011.Mam rozumiec ze nie moge wziasc udzialu w rekrutacji?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
zobacz sobie moja wypowiedz w temacie WSOWL - rekrutacja (rozmowa kwalifikacyjna)tam wszystko napisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Niestety bez dyplomu się nie da.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
nie
będziesz mógł dopiero po czerwcu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
jak dobrze rozumiem to licencjat nic nie daje? ma byc tytul mgr?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
póki co tak
choć planowali wprowadzenie tego by posiadać tylko lic/inż.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-11-27 16:23:06

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
teraz nabor z cywila jest. 16 miejsc jedynie.
tylko troche to nei logiczne ze dokumenty skladam do marca,testy sa w lipcu a ja obrone mgr mam w czerwcu,wiec myslalem ze ida na reke i dopuszczaja warunkowo.

Zmieniony przez - masa24 w dniu 2010-11-27 16:20:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
bo ten nabór nie jest dla ludzi którzy będą się bronić tak jak Ty,w czerwcu który nadejdzie(w przyszłym roku) tylko dla takich jak ja,czyli dla tych co się obronili w czerwcu/lipcu tego roku

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
O nawet nie wiedziałem jest nabór na korpus wychowawczy. Zawsze mi się wydawało że aby zostać wychowawcą na jednostce to trzeba mieć niemałe plecy. A tu proszę takie zaskoczenie. Chyba będę aplikował. Wychowawca to bardzo fana fucha nic nie robisz poza organizowaniem od czasu do czasu pogadanek dla żołnierzy i jeszcze ci za to płacą normalną pensje.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Trafiłem tu przypadkiem, ale nie mogłem się powstrzymać od komentarza. Zdaje się, że Queblo to moderator, a wprowadza użytkowników w błąd. Jak się człowiek nie orientuje w temacie, to się nie wypowiada. Jeżeli kiedyś trafisz przypadkiem do wojska to się nauczysz przestrzegać tej zasady.

UWAGA!

Dopuszcza się możliwość składania wniosków przez osoby ubiegające się o powołanie do służby kandydackiej, które nie załączyły świadectwa dojrzałości lub dyplomu magistra.

Warunkiem dopuszczenia tych osób do egzaminów wstępnych jest przedłożenie najpóźniej w dniu stawiennictwa komisji kwalifikacyjnej wymaganych dokumentów.

Do wniosku należy dołączyć następujące dokumenty:

* dyplom magisterski (ostateczny termin złożenia dyplomu upływa z dniem stawienia się na egzamin);
* życiorys;
* odpis skrócony aktu urodzenia;
* aktualne zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego;
* cztery zdjęcia legitymacyjne;
* inne dokumenty lub poświadczenia przydatne w dalszej służbie (np. prawo jazdy, świadectwa znajomości języka obcego czy też instruktorskie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Valik-czy orientujesz się, co oznacza skrót SO w temacie?Jabyś nie wiedział,to chodzi o szkołę oficerską,a Ty tu z jakąś służbą kandydacką wyjeżdżasz.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Słaby 56, SO nie oznacza szkoły oficerskiej tylko studium oficerskie to raz.
To co podałem to są ogólne zasady obowiązujące w szkołach oficerskich, studium oficerskim itd. Zarówno WSOWL, SPWL, AM itd.
http://www.wso.wroc.pl/Rekrutacja/SO_12_msc/zasady_SO_12_msc.pdf
Punkt 2, podpunkt 2:
2) dyplom (odpis dyplomu) ukończeniu studiów wyŜszych (w przypadku braku dyplomu
uczelnia honoruje zaświadczenie wydane przez uczelnię o ukończonych studiach wyŜszych
– zawierające ocenę z egzaminu końcowego oraz uzyskany tytuł) – najpóźniej w dniu
stawiennictwa,

Można dostać tytuł magistra na dzień przed egzaminami, załatwić zaświadczenie i tyle.

Powtarzam, nie wypowiadajcie się, jeżeli nie macie na jakiś temat wiedzy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Balacha a sposob wykonania

Następny temat

"Trenuj i walcz" - eee?

WHEY premium