SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj w Lublinie

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Lady M z działu Grappling. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 109
Witam
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa bjj w Lublinie?
K1 czy Alliance? Zastanawiam się nad wybraniem tego pierwszego jednak pewien niedosyt daje mi tam liczba tylko dwóch treningów w porównaniu do Alliance jj gdzie jest ich trzy, może jest ktoś z was związany z którymś z tych klubów i mógłby się wypowiedzieć na temat atmosfery itp? Byłbym bardzo wdzięczny.

Dodam tylko, że przeglądałem forum w poszukiwaniu podobnego wątku ale znalazłem tylko stare posty z 2007roku, do dziś mogło się dużo zmienić,
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2159
Polecam K1 atmosfera za***ista. Trenowałem tam wcześniej kicka teraz BJJ. Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 28242 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125433
lxxx, jak się nie znajdzie wystarczająca duża liczba postów,aby Cię przekonać,to przejdź się na treningi do jednej i drugiej sekcji i sam wybierz,gdzie Ci się bardziej podoba. Komuś może atmosfera odpowiadać,a Tobie nie, bo ilu ludzi,tyle gustów

A dwa treningi dla początkujące w zupełności wystarczą.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
w takim razie Arek zobaczymy się od września w k1 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2159
Prawdopodobnie NOT Przeżucam sie na MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2475
pod warunkiem, że bjj będzie nadal istniało w k1...
na oficjalnym forum MMA Lublin, klubu na kleeberga, pojawiły się plotki, że bjj w k1 się skończyło. być może to tylko plotki, ale póki co, nikt tego nie zdementował.
ja polecam raczej alliance z uwagi na profesjonalne podejście trenera (a z kilkoma trenerami w lublinie miałem już do czynienia). choć z tego co się orientuję, od września czyste bjj w szmatach będzie tam tylko 1raz w tygodniu, poza tym raz submission i raz boks/mma. dodam, że nie trenuję ani w k1 ani w alliance, ale miałem przyjemność uczestniczyć w treningach prowadzonych przez Luzika (alliance). od tamtej pory chyba nie brałem udziału w tak profesjonalnie przeprowadzonych treningach w lublinie u żadnego innego trenera, choć od kilku lat trenuję u różnych trenerów (ale inne sw, nie bjj). co do atmosfery, to nie sądzę, by w alliance była gorsza niż w k1, wg moich obserwacji była bardzo w porządku. no i ostatnia rzecz, to poziom wyszkolenia trenera. tu bezapelacyjnie wg mnie wygrywa Luzik, zarówno w bjj, jak i w luta-livre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki Micbud za większą i sensowną wypowiedź... dałeś mi teraz do myślenia. Mała prośba do Ciebie mógłbyś przytoczyć ten temat z forum k1? orientujesz się może co do ceny w Alliance?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tu chyba za bardzo nie mogę podać linku na inne forum, bo to niezgodne z regulaminem. musisz wpisać w google adres www klubu mma w lublinie oraz słowo "forum", wejść w pierwszy link, następnie w zakładkę "MMA Lublin" na forum i tam w temat "treningi w wakacje". wcześniej chyba musisz się zarejestrować na tamtym forum, ale to minuta roboty.
cena za 12 treningów w miesiącu (3 treningi w tygodniu) w alliance to chyba 80zł, ale nie jestem co do tego pewien. to co mnie jeszcze uderzyło na treningach Luzika, to pasja, z jaką on prowadzi trening, co jest rzadko spotykane u trenerów, przynajmniej lubelskich. on po prostu żyje tym sportem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 28242 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125433
Zawsze mozesz przekleić info z tamtego forum, podając,że to cytat

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
oj, nie da rady przekleić całego wątku, bo to są pojedyncze zdania wypowiadane przez użytkowników, a całej strony nie da się zaznaczyć. musiałbym pojedynczymi zdaniami, ale spróbuję, może ktoś coś zrozumie:
1. Re: treningi w wakacje

Postprzez renzo » Śr sie 12, 2009
nie wiem czy to plotka czy nie ale słyszałem, że nie ma już bjj w k1. może ktoś nas oświeci czy mamy jeszcze do czego wracać po wakacjach.

2. Re: treningi w wakacje

Postprzez cieglo » N sie 16, 2009
Czyżby wszystkie drogi prowadziły teraz do Luzika?

3. Re: treningi w wakacje

Postprzez Gostek » Cz sie 20, 2009

renzo napisał(a): może ktoś nas oświeci czy mamy jeszcze do czego wracać po wakacjach.

Anyone ?

!Koniec!
tak jak pisałem, być może to tylko plotki, ale apele na forum o potwierdzenie od kilkunastu dni pozostały bez echa. powyższe posty pisali oczywiście zawodnicy ćwiczący bjj w k1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja nic o tych plotkach nie słyszałem ale musze ci powiedzieć że mnie zaniepokoiłeś. A nie waiesz jak ma sie sprawa z treningami MMA?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kickboxing -Tychy (okolice)

Następny temat

boks k1 lub kb w ok. brzozowa sanoka

Zestaw 1