SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do Karola Małeckiego

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80106

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31
Witam Panie Karolu

Cwicze na silowni od 1.5 roku i moje pytanie brzmi czy mozna cwiczyc biceps 2 razy w tygodniu w srode i niedziele. Robie 4 cwiczenia po 3 serie. Wiem ze nie mozna przesadzac ale czy moge tak robic, chyba 3 dni wystarcza aby miesien odpoczol, jak pan mysli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Oczywiście możesz serek. Serek wiejski albo batony proteinowe, zadbaj też o orzechy. Najlepiej jak weźmiesz ryż i kurczaka do szkoły. Nie pij jajek na surowo i przed snem weź kazeinę. Przede wszystkim nie trenuj tak dużo, albo zrób w środku przerwę, zwiększ ciężary i nie rób tak często brzucha.

Tak jak Tobie psuje, może być po treningu albo w dnt.

Pamiętaj, że jeszcze podkręcamy metabolizm podczas aerobów i możemy przez to zjeść więcej. 60-75%, czasami więcej lub interwały.

Dzięki, cała rodzina czuje się świetnie. Ćwicz dużo sztangielkami i mocno spinaj klatkę, podstawą będą ćwiczenia złożone żeby nabrać masy. Zobacz na filmie jak tłumaczę prawidłową technikę.

Barki robiłbym z klatką i dodałbym po 1 serii w każdym ćwiczeniu. Brzuch 2x/tydz.

Możesz 2x, ale 3 ćwiczenia wystarczą.

Pozdrowienia

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
Witaj Karol! Jak byś polecał po treningu siłowym a przed aero stosować suplementy? Po siłowym bcaa a po aero carbo i białko czy po siłowym bcaa z carbo a po aero samo białko? Pytałem już o to w dzienniku Twoim ale nie do końca zrozumiałem, pozdrawiam

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1520
Karol, mozna do Ciebie gdzie jeszcze napisac o porade? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
Cześć Karol!

1.Mam pytanie po ile robić ćwiczeń i serii na poszczególne partie mięśniowe np. na duże partie 4 ćwiczenia po 3 serie czy 3 ćwiczenia po 4 serie, a na małe partie 3 ćwiczenia po 3 serie czy 3 ćwiczenia po 2 serie, które warianty są najbardziej korzystne na przyrost masy mięśniowej?

2. Czy klatke trenować samą czy może połączyć ją z barkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
K_Malecki
świetna technika, jedynie w cable wyżej podnoś ramiona, a na dole ugnij łokcie i przyciągnij drążek do pasa łącząc łopatki i przy wiosłowaniu u góry łącz łopatki a na dole je rozciągaj opuszczając barki. szacun za technikę, niech masa będzie z Tobą


Chodzi o retrakcję łopatek?
Nie wiem kogo mam już słuchać, bo w jednym z tematów na tym forum mówiąc prosto, dostałem po dupie za technikę.
Jestem na prawdę otwarty na krytykę więc jeżeli, coś jest nie tak, wole zostać zlany wodą niż miałby mi ktoś słodzić.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 459
Witam nie wiem czy dobrze wcześniej zamieściłem temat więc robie to ponownie :/ chodzi mi o sprawdzenie treningu i diety mam problem z tkanką tłuszczowa schudłem z 98na 89kg ale nie ma dobrze widocznych mieśni robie areo po 20-30 minut 3razy w tygodniu dietą i treningiem jadę 11 tygodni po 6 tygodniach stosowania wrzuciłem spalacz tkanki tłuszczowej mój trening i dieta to :

Poniedziałek Klatka biceps

1ćw. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 12-10-8-8
2ćw. Wyciskanie hantli na ławce płaskiej 12-10-8-8
3ćw rozpiętki na ławce płaskiej 12-12-12-12
4ćw Przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej 12-10-8-8

1ćw uginanie sztangi stojąc 12-10-8-8
2ćw uginanie ramion hantlem na przemian z supinacja(stojąc) 12-10-8-8
3ćw uginanie ręki z hantlem o kolano 12-10-8-8

Wtorek Nogi


1ćw przysiad ze sztangą 12-10-8-8
2ćw hack przysiady 12-10-8-8
3ćw wykroki ze sztangielkami 12-10-8-8
4ćw syzyfki 12-10-8-8
5ćw wspięcia na palcach siedząc 12-10-8-8

Środa Barki

1ćw wyciskanie sztangi siedząc 12-10-8-8
2ćw podciąganie sztangi do brody 12-10-8-8
3ćw wznosy hantli w opadzie tułowia 15-15-15-15
4ćw szrugsy 12-12-12-12


Piątek Plecy triceps

1ćw martwy ciąg 12-10-8-8
2ćw podciąganie na drążku nachwytem 4x max
2ćw wiosłowanie sztangą 12-10-8-8
3ćw ściaganie drążka wyciągu górnego do klatki podchwytem 12-10-8-8

1ćw wyciskanie wąsko na ławce płaskiej 12-10-8-8
2ćw wyciskanie francuskie leżąc 12-10-8-8
3ćw Wyciskanie francuskie hantla siedząc 12-10-8-8


DIETA

I posiłek
100 g płatków owsianych
odzywka białkowa 30 g lub 200g chleba żytniego razowego, 4 jajka , jogurt naturalny
oliwa z oliwek 20 g

70 g ww białko 30 g tłuszcze 20 g 580 kcal


II posiłek
chleb żytni razowy 100g
szynka z piersi kurczaka 150 g lub 50 g ryżu , 150 g piersi z kurczaka ,oliwa z oliwek 20 g
oliwa z oliwek 20 g

40 ww 30 g białka 20 g tłuszczy 460 kcal

III posiłek
chleb żytni razowy 100g
szynka z piersi kurczaka 150 g tak jak wyżej
oliwa z oliwek 20 g

40 ww 30 g Białką 20g tłuszczy 460 kcal

IV posiłek( po treningu)
100 g ryżu brązowego
250 g piersi z kurczaka


80 ww 50g białka 340 kcal

V
odzywka białkowa 30 g lub ser twarogowy chudy 130g
oliwa z oliwek 20 g

30g białka 20 g tłuszczy 300 kcal



CO TU JEST NIE TAK CO MOŻESZ POZMIENIAC DORADZIC NA PRAWDĘ POTRZEBUJĘ POMOCY :/ Z GÓRY DZIĘKUJĘ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 837
Cześć Karol!
Mam pytanie: Od 5 tygodni biorę jabłczan kreatyny dt:10g dnt:5g. Ćwiczę z taką samą intensywnością jak wcześniej i w diecie też nic nie zmieniałem, a jednak brzuch mi rośnie(jest taki bardziej wydęty). Na wadze skoczyłem ok 2kg. Czy jest to woda, czy może jednak źle pilnowałem diety i lekko zwiększyłem węglowodany przez co zalałem się tłuszczem? Dodam że przy napięciu brzucha kratke widać tak samo jak było(chyba). Z gory dzięki za odpowiedź. pozdrawiam!

Zmieniony przez - Pingwin55 w dniu 2013-02-04 01:01:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Odpowiedzi wieczorem...

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
Witam Karol!:) Pominołeś moje pytanie pewnie przez przypadek ;p
Mam pytania odnośnie mojej choroby i suplementacji.
Wykryto u mnie Zespół Jelita drażliwego.Moja waga to 57kg.Czy przy tym zespole moge sposować suplementy? Jeżeli tak czy to mogą byc takie:
BCCA-w czasie treningu 5g
AAKG- przed treningiem 2,5g
L-glutamine-po treningu 5g
ZMA- na noc 3 kaps

Nie zbyt dobrze toleruje odżywki białkowe i weglowodanowe.
Co moge jeść takiego na masę aby przy tym zespole jelita drażliwego brzybrać na masie.
Pozdrawiam Dzieikuje.

Trening czyni Mistrza!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening przód/tył.

Następny temat

Dziennik Trenigowy Tomasz Bobrowski

WHEY premium