SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do Karola Małeckiego

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80330

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12056
Cześć Karol.
Od paru dni biorę BCAA wraz z izolatem białka i mam co do tego 2 pytania:
1. Czy dobrze biorę BCAA- pierwsza porcja na 15min przed treningiem i druga 10min przed zakończeniem treningu.
2. Dotyczy izolatu- jedną porcję spożywam po przebudzeniu z owsianką a druga na około godzinę po treningu.
Czy jest to dobry sposób przyjmowania tych suplementów?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Zmieniony przez - jivko w dniu 2013-01-05 17:30:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5715
Witam
Chciałbym się dowiedzieć od jakich ciężarów należy zacząć używać pasa kulturystycznego, a może od jakiego procentu własnej wagi i od kiedy Ty używasz pasa?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Odpowiedzi niebawem.

Kolejny film


Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10
Cześć Karol!
Ćwiczę już od ponad roku na siłowni. Dość szybki przyrost masy mięśniowej spowodował u mnie duże rozstępy na bicepsach, udach, barkach i pod pachami. Czy używałeś kiedyś jakiś preparatów na rozstępy? Jeśli tak to jakie możesz polecić?
Pozdrawiam i z góry dzięki

Zmieniony przez - zezary w dniu 2013-01-07 15:29:29

Zmieniony przez - zezary w dniu 2013-01-07 15:29:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Witaj Karolu,
mam pytanie odnośnie diety, obecnie jestem na masie z niską ilością węglowodanów, na dzień dzisiejszy jest to 150g ww + 30g carbo po treningu, do tego spożywam sporo tłuszczy bo 30ml do każdego posiłku (lniany, mct po treningu, oliwa z oliwek) Wiem że swego czasu sam preferowałeś tego rodzaj diety, podajże przed debiutami, chciałbym przejść na redukcję, podpowiedz z czego zacząć rezygnować obcinając kcal?(carbo, węgle złożone czy może tłuszcze?) Dodam że myśle nad redukcją wszystkich ww do 50g na dzień, na początku zeszłego roku robiłem na tym redukcje i mile ją wspominam. Mógłbyś doradzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31589
Karol widziałem, że już koniec Twoich odcinków, ale jeśli pamiętasz pisałem Ci o głodzie pomiędzy posiłkami i pisałeś, że ratujesz się colą light. Napomknąłeś coś jeszcze o powodzeniu w redukcji. Tak się składa, że jestem już dawno po niej. Tutaj wrzucam Ci zdjęcia, oceń co o tym sądzisz. Zrzucałem z 116kg na około 80+






Zmieniony przez - Mario857 w dniu 2013-01-07 22:32:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Nie ma czegoś takiego jak budowanie czystej masy mięśniowej, kcal ma być duża i zawsze odłoży się tkanka tłuszczowa. Na poczatek ustal sobie dietę minimum 0,5 worka ryżu, 10g tłuszczu i około 150-200g piersi, stopniowo co 2 tyg dodawaj kcal. 6-7g ww będzie ok, dojdziesz do tego białko 2,5-3g. Teraz masz zdecydowanie za małą kcal, trzymaj taką samą kcal w dt i dnt. Rób aeroby w procesach tlenowych i beztlenowych.
Aktualna waga ciała.
bcaa super, a izolat rano świetnie ale druga porcja od razu po treningu z ww.
ja zawsze zakładam pas już na rozgrzewce i mam go na sobie do końca treningu.
Nigdy nie stosowałem takich preparatów, ale zawsze po kąpieli używam balsam żeby skóra była elastyczna, teraz już nic nie zrobić ale możesz zadziałać żeby nie było ich więcej.
na masie 150 ww to za mało, dieta białkowo tłuszczowa świetnie na mnie wpływa na redukcji, również na masie ale wtedy mam bardzo dużo ww dodatkowo. zredukuj ww - tylko rano i po treningu i tłuszcze 5g na posiłek.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Świetna redukcja. Spokojnie będą jeszcze 2 odcinki tak piję na redukcji dużo coli zero lub light, pepsi light lub max

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Karolu a nie boisz sie o aspartam zawarty np. w coli zero?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
Dokładnie o to samo chciałem zapytać co Sławek. W Coli zero jest Aspartam, ja kiedyś jej sporo piłem (bo mam 0 kcal i u mnie pojawiało się po niej cos w stylu "pełny żołądek", więc człowiekowi się tak nie chcę jeść ... ), ale czytając negatywne opinie zrezygnowałem , chociaż z ciężkim sercem,bo ją lubie :) Czyli wg Ciebie można ją pić na redukcji ? Mógłbyś napisać ile dziennie takich można wypić maksymalnie i kiedy najlepiej (po /przed/w trakcie posiłku) ? To byłby dobry sposób dla mnie jak na lato będę redukował ,a pojawi się uczycie głodu :D Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening przód/tył.

Następny temat

Dziennik Trenigowy Tomasz Bobrowski

WHEY premium