SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do Karola Małeckiego

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Odpowiedzi niebawem...



Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Nie boję się, wolę pić taką colę lub pepsi niż z cukrem

Na redukcji piję jej 2l dziennie Nigdy nie piję płynów do posiłków, tylko między posiłkami.

Teraz nie ćwiczę przedramion, ale w filmie wszystko masz wyjaśnione

Obetnij i ww i tłuszcze i to sporo. Wcale nie masz mało ww, ja miałem ich mało na redukcji - worek ryżu na 4 dni, czyli 20g ww dziennie

Zdecydowanie split. Kiedyś łączyłem siłownie ze sportami walki. w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że muszę skupić się na jednym albo drugim, wybrałem siłownię

Pompki na poręczach rewelacja na tricepsy, kiedy bardziej się pochylisz klatka też pracuje intensywnie. Skup się raczej na klatkę na wolnych ciężarach, wyciskanie sztangi i sztangielek na ławce płaskiej i skośnej. Duży ciężar 6-10 powtórzeń, serie łączone i dropsety.

Dzięki To niech oni zadają mi pytania, może ich przekonam. Dieta to nic złego, tylko zdrowy tryb życia z pełną świadomością co dzieje się w naszym organizmie. Trzeb tylko wiedzieć jakie produkty o jakiej porze dnia. Oczywiście, że Twoje mięśnie będą rosły, jedz regularne posiłki co 3h i będzie ok. Podstawa to aminokwasy, polecam bcaa powder. Kulturyści, kulturyści klasyczni i fitness ćwiczą tak samo ciężko, różnica jest w masie mięśniowej. Dzięki za miłe słowa.

Możesz jeść owoce po treningu na redukcji, ewentualnie rano. Bardzo dobrze, ze tak ćwiczysz, masz antykatablik i termogenik. Będzie się redukowała tkanka tłuszczowa, a mięśnie zostaną. Większości się wydaje, że spalane są mięśnie ale tak się nie dzieje. Tak raz na 2 tyg zjedz sobie coś nie dietetycznego, pomoże to w redukcji. Na redukcji jest bardzo mała kcal i warto stosować przed treningówki, pamiętaj też o po treningówce - plutonium lub nitronium i tri anabol.

Na początku wszystko idzie pięknie na siłowni, ale później trzeba się namęczyć żeby masa szła. Ćwicz regularnie i trzymaj dietę a zobaczysz, że będzie to Tobie wynagrodzone. Jedz 6 posiłków dziennie.

Pozdrowienia dla wszystkich

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 975
Dzięki za odpowiedź, fajnie, że jest ktoś, ko pomoże, lecz nie weźmie ani grosza. Pozdrazwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 770 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21771
Witam!

Mam małe pytanko, czy podczas spożywania posiłku mogę pić wodę?? Czytałem, że picie wody podczas spożywania danego posiłku zobojętnia kwasy żołądkowe.

Każdego dnia jestem coraz większy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 337
Witaj Karolu. Mam pytania odnosinie tego co w temacie. Chciał bym sie doradzic w tych sprawach. Moj cel to masa.

Mója Dieta wyglonda tak:

1 posiłek. 100g płatki owsiane i 2 jajka całe(30 minut wczesniej kreatyna)
2 posiłek 4 kamapki z serem
3 posiłek gainer
4 posiłek 100g ryżu i 100g piersi(przed treningiem 30 minut kreatyna)
5 posiłek 100g makaronu i 100g tuńczyka(1 godz wczesniej odrazu po treningu gainer)
6 posiłek 100g twarogu.

Mój Trening wygloda tak:

Poniedziałek:KLATA

wyciskanie na ławce płaskiej 4x10
wyciskanie hantli na ławce skosnej 4x10
rozpietki 4x10
brama 4x10
rozciaganie klaty 4x10

Wtorek:PLECY

Martwy Ciag 4x10
Podciaganie na drazku 4x10
Wiosłowanie sztanga 4x10
Ściaganie linki w szerokim uchwycie 3x10
Ściaganie linki 3x10

Sroda:WOLNE

Czwartek:BARKI

Wyciskanie za głowy 3x10
Unoszenie hantli na bok 3x10
Unoszenie hantli w opadzie 3x10
Unoszenie sztanki do góry 4x10

Piatek:BICEPS I TRICEPS ( super seria )

Wyciskanie sztangi w waskim uchwycie 4x10
Uginanie ramiaon ze sztanga 4x10

Wyciskanie francuskie 3x10
uginanie hantli młotkowe 3x10

Ściąganie linki 3x10
Modlitewnik 3x10

Sobota:NOGI

Przysiad ze sztanga 4x15
Suwnica 4x12
Wznosy na paclach 4x20
Wykroki 4x10

Prosze o poradę i dopracowanie , poprawienie tego co napisałem.
Pozdrawiam Piotrek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Karol,
mam pytanie - dlaczego tak kategorycznie odradzasz picie mleka po treningu? Czytając Twoje wypowiedzi i porównując z badaniami w tematach:
Mleko po treningu 1
Mleko po treningu 2
mam bardzo mieszane uczucia. Tym bardziej, że odżywka z mlekiem smakuje lepiej niż z wodą ;). Czy przypadkiem Twoje rady nie są głównie skierowane do zawodników na dni przed startem? Bo co może zaszkodzić szklanka mleka do rozpuszczenia odżywki białkowej osobie, która jak kilkadziesiąt procent tego forum nie zamierza startować w zawodach, a w dodatku jest na masie? Może doprecyzuj opinię o mleku czy jest skierowana do wszystkich i czy są odstępstwa :). I pytanie drugie z tym związane - jak jedząc ryż, kurę i oliwę dostarczasz np. wapnia.

pozdr. kabo

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2013-01-16 10:33:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Karol mam pytanie na temat ćwiczenia przywodzicieli oraz odwodzicieli.
Trenuje we własnej siłowni i nie mam tam żadnych maszyn na te partie więc robię odwodzenie i przywodzenie na bramie.
Kiedy wrzucić te dwa ćwiczenia gdy wykonuje trening nóg:
Wykroki z hantlami
Prostowanie nóg na maszynie
Przysiady tylne

SS : Uginanie nóg leżąc + MC na prostych nogach z hantlami.

Czy po takim treningu mogę dorzucić ćwiczenia na odwodziciele i przywodziciele?
Może będę miał możliwość trenowania tych mięśni w inny sposób niż z linką wyciągu dolnego. Są jakieś inne ćwiczenia nie wymagające specjalistycznych maszyn?
Pozdrawiam.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227

Dokładnie, dlatego ja nie piję płynów w trakcie posiłków. Ty zrobisz jak zechcesz
Do ostatniego posiłku dodaj 30-40g orzechów lub masła orzechowego. Nie wiem ile ważysz? Ćwicz z progresją obciążenia i w zakresie 5-12 powtórzeń.
Mleka nie stosuję wcale. Jedynie jogurty naturalne, kefiry, maślanki, twarogi, serki wiejskie jeżeli chodzi o nabiał. Wapń dodaję w tabletce. Jeżeli chodzi o mleko to nasz organizm nie toleruje laktozy, a pijąc mleko z białkiem po treningu, w żołądku następuje ścięcie mleka (białko kazeinowe) i nie pozwala białku na szybkie przedostanie się do krwiobiegu. białko zalega w żołądku i zostaje dostarczone po zamknięciu okna anabolicznego. Chodzi o jak najszybsze dostarczenie białka do mięśni. Pamiętaj ma działać nie smakować. Dodatkowo w 1l mleka jest 50g ww
Oczywiście dorzuć te 2 ćwiczenia Maszyny dużo ułatwiają, ale super sobie radzisz i nie przestawaj

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
Witaj Karol! Pisałeś wcześniej, że zaczynając redukcję obcinasz stopniowo kalorie (raczej z węgli) co 2 tyg. , napisz jak dużo tniesz tych kalorii/węgli? pozdrawiam

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Około 50g węglowodanów, ale obserwuję co się dzieje i od tego wszystko zależy. Pozdrawiam

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening przód/tył.

Następny temat

Dziennik Trenigowy Tomasz Bobrowski

WHEY premium