SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania Do Eksperta Hi Tec'a

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Maja jesli jest sie na pograniczu 0 przy złużyciu kalorii każdy wysiłek spala kalorie i tłuszcz jednak sa to śladowe ilości.

Dlatego napisałem ograniczenie węglowodanów lub aeroby.
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
NOm co innego w praktyce kolego, poztym przyeście się a aeroby to inne tętno .

M_M_A - Bestmuscule Znowu ty

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2009-07-25 00:05:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 684
Witam wlasnie skonczylem cyklik : hyperfusion + fenuplast + tribulus + amino anabol, co bys teraz doradzil teraz te bcaa w proszku dobre jest?? vasabolan moze??, sylwetka sie poprawia a sila nic nie idzie wkur.... mnie to... doradz cos... dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Vasobolan poprawi transport substancji odżywczych do mięśni jak i pompe na treningu warto go brać w czasie dołków pomiędzy cyklami kreatynowymi, Bcaa w proszku jak i nie tylko (duże ilości) poprawiają wytrzymałość.

CO do Siły Zastosuj Trening Siłowy.

A była w miare dietka trzymana w czasie cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 684
w miare byla, glownie zwracam uwage na spozywanie bialka w odpowiednich ilosciach, troche zmniejszylem ilosc wegli bo mi sie boczki zaczynaly robic :/ a tak nie moze byc, no i jak schudlem to sila stanela, jak znowu podjem to sila idzie ale brzuch rosnie i tak w kolko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
TO norma Jest teraz sam widzisz jak dieta odpowiada za pewne rzeczy.
Co do ilości Węgli zamien te Proste na Złożone i też powinno być lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Teraz moja kolej. Kamil ile wydałeś na ten cykl 6 tygodniowy? bo nie wiem czy mi się opłaca masować 35 tyg bez supli bo dobrze masa idzie, czy zmasować się dobrze w dużo krótszym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
6 tyg cykl był sponsorowany przez firmę PEAK a program treningowy, dieta i suplementacja
została ułożona przez właściciela firmy HI TEC NUTRITION i PEAK Pana Armina Kunz, który prowadzi kilku czołowych kulturystów na świecie

taki cykl to jest spory wydatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
Witam was chłopaki,
mam problem odnośnie aerobów.
Ciągle mam zamiar się masować ale niechce się też
bardzo zalać tłuszczem a do tego akurat mam tendencje.
I tutaj do was pytanie czy po takim treningu na mase
i aerobach odrazu po nim nieutrace z mięśnia?
I jeszcze jedno gainera brać po treningu czy po treningu i aerobach dopiero?

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 Tygodniowy Plan Robienia Formy

Następny temat

!!!! !!!! PROMOCJE !!!! !!!!

WHEY premium