SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania Do Eksperta Hi Tec'a

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
WITAM

Glutamine najlepiej brać Rano i Po treningu po 10 gram , można tez dorzucić 3 porjce i brać 10 gram na noc.
w Dzień Nietreningowy rano i na noc po 10 gram
Popijaąc jeśli nie masz proboelmu z nadmiarem i łapaniem tkantki tłuszczowej CARBO jeśli masz to Sokiem, Wodą.

------------

Co do CREATESTONU - to fajna formuła Po Treningowa Zawierająca Białko Węglowodany, Kkreatyne, Tribulus itp.
Czy załapiesz tyle kg to zalezy juz od Genetyki napewno zwiekosza podaż białka i węglowodanów oraz kreatyny zwiekszy Masę.

Anabolic Protein to mix 3 białek (WPI, WPC, SPI) Izolatu białek, koncentratu białek serwatkowych, izolat białka soji.
Tutaj jest różny czas wchłanaia poszczególnych białek.
zawartość białka jest od 8,33 do 86,6 grama na 100 gram produktu

WHEY ISOLATE - TO Sam izolat białek - bardzo szybko wchłanialny oraz ma bardzo duża zawartość białka bo ponad 92 gramy białka na 100 gram produktu
---------

PROTEIN 80 - Jako Uzupełnienie diety
HMB - Antykataboli
Tri Creatine Malate - Jabłczan Kreatyny też brałem kiedyś przy redukcji i wytrzymałość była lepsza i siłowo lepiej przy czym nie poczulem renetcji woda.
Do Tego Zestawu przydałby się jeszcze Spalacz np. THERMO FUSION który jest nowością.

Nie zapomnij o odpowidniej Diecie i Ćwiczeniach.

Ok Pozdrawiam Wszystkich

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2009-04-08 09:13:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Czytałem że po jabłczanie kreatyny nie 'zalewa woda" tak jak po mano.Ty nie odczułeś tego ale jednak jest jakieś ryzyka'zalania'???To zależy już chyba od organizmu??
Termo Fusion jest naprawde tak dobre jak je opisują, lepsze jest od Thermo Stacka???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Lepsze składowo w działniu nie powiem bo nie testowałem Sam ale jak przetesuje to opisze odrazu Odczucia.

na Większość Mono działa tak że powoduje jednak retencje wody.
Spróbuj jeśli masz budowe ektomorficzna lub mezo to mozesz spróbować.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
mam jeszcze jedno pytanie. któe białka są lepsze na rzeźbę - szybkie czy wolne ?

flex_olaf

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 684
co zażywać po cyklu hyper fusion, zeby zapobiec spadkom masy, (dieta jest) i ile przerwy w zazywaniu hyper fusion po opakowaniu 240 kaps.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Przerwa tyle ile trwal cykl.
Najlepiej BCAA + Dieta i Treningi nie zapominajac o regeneracji a braki białka w diecie uzupełniać Białkiem.
Opcja jest jeszcze Glutamina lub Glutafusion.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 559
Witam.

Jestem posiadaczem produktów HI TEC a mianowicie posiadam :

HI TEC Cratine Powder
HI TEC WHEY MASS GAIN

Mam 16lat staż treningowy niewielki zaledwie 2 miesiące mam 185cm wzrostu i 75kg wagi "nie mam" tłuszczu :)Mam ułożoną diete trenował będę 3x w tygodniu.

Kilka pytań :)

Co możecie powiedzieć mi o takim zestawie ?
W jakich porcjach i o jakiej porze brać odżywki ?
Najważniejsze jakich mogę spodziewać się efektów ?

Jeśli macie coś jeszcze do dodania proszę śmiało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Troche za wczesnie na kreatyne ale jesli masz juz brać to tak:

Dzień Treningowy:

Rano: 5 gram

Po Treningu 5 gram


Dzień Nietreningowy

Rano: 5 gram


Jeśli masz diete jak mówisz to Whey Mass Gain 50-75 gram na porcje miedzy posiłkami i po Treningu.

Ekefty zwiekszenie masy ciała , wytrzymałości i siły tylko trzeba trzymać Dietke i trenowac reszte supe zrobia

A ile co i gdzie ci przybedzie to indywidualna sprawa

Pozdrawiam i Wesołych Świąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
witam, mam pytanie co do 'hardcorowego' zestawu hi teca, a mianowicie:

hyperfusion
glutafusion
vasobolan

czy moge sie spodziewac po tym duzych efektow w masie i rzezbie czy moze lepiej dodac do tego jeszcze jakiegos gainera lub bialko, a moze i to i to? ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 Tygodniowy Plan Robienia Formy

Następny temat

!!!! !!!! PROMOCJE !!!! !!!!

WHEY premium