SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania Do Eksperta Hi Tec'a

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Jeśli masz okazje kupić taniej Creapure to go kup jest bardziej rozdrobiona niż Creatne Powder. Różnicy widocznej nie będzie w działaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Na opanowani protein80 pisze żeby mieszać z mlekiem, czyt można to też mieszać z woda?

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Jasne ze mozna mieszac z woda.
Niektórym ludzia z wodą lepiej smakuje a niektórym z mlekiem.
Dodając mleko zwiekszamy kaloryczność, przy redukcji tkanki tłuszczowej nie jest ono wskazane.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
No zobacze jak bedzie smakowalo z woda, mam smak waniliowy i czekoladowy ^^'

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Chłopaki a co byście polecili z suplementów Hi-Teca na typową wytrzymałość siłową ? Ja do tej pory jadłem aminokwasy oczywiście z inosiną czeskich firm . Polecicie coś godnego uwagi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
jest mozliwosc aby Pan Kamil Nowakowski podal diete ktora stosowal podczas https://www.sfd.pl/6_Tygodniowy_Plan_Robienia_Formy-t444276.html  ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez dołaczam sie do pytania odnosnie diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
chyba nie ma na co liczyc, szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Witam,

Podczas robienia formy dieta opierała się główne na ryżu brązowym, piersi z kurczaka i ryb na śniadanie przeważnie jajka
Do każdego posiłku dodawałem porcje Anabolic Protein
Posiłki zmieniałem według uznania i ochoty

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 Tygodniowy Plan Robienia Formy

Następny temat

!!!! !!!! PROMOCJE !!!! !!!!

WHEY premium