SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania Do Eksperta Hi Tec'a

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 684
moglbys jeszcze doradzic?? szukam czegos do uzupelnienia cyklu chce zapodac hyperfusion + amino anab. prf + bialko jako uzup. diety i szukam jeszcze czegos zeby poprawic sile...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Wyszedł X Pump Fusion z Peak'a smak Miętowy - Bardzo Dobry Jest to Stack Przedtreningowy i pobudza dajnie oraz daje niezła Pompę.
Trenuj Trenuj Siła będzia szła.
Wiesz Możesz jeszce połączyć Fenuplast 3 kapsułki + Tribulus Terrestris 5 kapsów dziennie tylko 2 oapkowania na taki cyklik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 684
Jeszcze raz ja, wiec mam tak: hyperfusion(240), amino(200), fenuplast(100), tribulus(160). moglbys mi rozpisac jak to zazywac bo np. napisales ze tribulus 5 kaps, a na pudelku jest 2Xdzienie po 1, bylbym wdzieczny za taki ogolny zarys w dni trng i nietrng, dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Kiedy w końcu wejdą do sprzedaży koszulki "Life is too short to be small"? Na stronie producenta ciągle jest napisane, że obecnie nie dostępne. Pozdro

Zmieniony przez - Limak1990 w dniu 2009-06-10 11:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693
Witam. Mam do Pan pytanie. Czy firma Hi-TEC robi testy sponsorowane ? I jeśli by Pan mógł to jakieś ogólne inf. o szansach na dostenie takiego testu itp. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Witam Firma Hi Te Nutrition narazie nie robi testów sponsorowanych ale kto wie ..

wnukol ->

Dzień Treningowy:

Rano: 6 kaps Hyperfusion + 1 kaps Fenuplast + 2 kaps Tribulus
Przed Treningiem: 1 kaps Fenuplast + 1 kaps Tribulus
Po Treningu: 6 kaps Hyperfusion
Na Noc: 2 kaps Tribulus + 1 kaps Fenuplast


Dzień Nietreningowy

Rano: 6 kaps Hyperfusion + 2 kaps Tribulus + 1 kaps Fenuplast
Popołudniu: 1 kaps Tribulus + 1 kaps Fenuplast
Na Noc : 2 kaps Tribulus + 1 kaps Fenuplast

Sam tak stosowałem i było bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 171
Kupilem w slepie sfd Hi tec protein 80 2,5kg, puszka nie była zabezpieczona ani pod wieczkiem ani folią na wieczku!! Czy w Hi tec to normalne?

Piotr.sli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Sprawa wyglada tak wieczek w środku nie ma , a z tego co wiem Hi Tec dostał od procucenta wadliwe folie które pękają została złożona reklamacja i wymiana na nowe.
Podczas Transportu musiala pęknać foliwoa obwódka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 171
Dzieki za wyjaśnienie.

Piotr.sli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871
WITAM MAM PYTANIE JESTEM OBECNIE NA MASS XXL TRECA 4 MIESIACE I PRZYTLEM 5KG CHCEM Z KORZYSTAC Z WASZEJ OFERTY CHODZI MI O WHEY MASS GAIN I PROSZE O POLECENIE MI DOBREGO AMINO MYSLAŁEM O Hi TECH AMINO 5700.PROSZE O PROZBE JAK CO BRAC BO CHCEM SPRUBOWAC Z WASZA FIRMA PROWADZIC SWOJA SUPLEMENTACJIE.PONIEWAZ W MOJIM MIESCIE HI TEC MA DOBRE CENY ZA 3KG MASS XXL TRECA 97 ZŁ A ZA 3KG WASZGO MASSA 89 TO DLAMNIE WAZNA ROZNICA MIMO TO KILKA ZL ALE MOGE TO INACZE ROZPOZADZIC.CWICZE 4 DNI W TYG. Z GORY DZEKI

Sector77

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 Tygodniowy Plan Robienia Formy

Następny temat

!!!! !!!! PROMOCJE !!!! !!!!

WHEY premium