SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania Do Eksperta Hi Tec'a

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871
Dzeki za rade sprubuje moze rusze z miajca!
na fotke napewno poczekam
pozdrawiam

Sector77

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc

Moj staz 6 miesiecy

Mam taki problem moglbys polecic jakis fajny trening na plecy.Bo za zadna cholere nie chca mi rosnac. A zalezy mi na szerokosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Heja,


na pocztek zrób 3-4 serrie podciągania nadchwytem (nie przejmuj sie jesli na poczatku bedziesz robił mało powtórzeń zawsze ktos moze złapać sie za nogi i tobie pomóc) 2 serrie do klatki 2 serrie do karku. Następnie Najlepszym ćwiczeniem na szerokość jest Wiosłowanie ze sztanga lub na maszynie, i dociąganie uchwytu do klatki gdy siedzisz. opcjonalnie mozesz dorzuć jeszcze ściagania drązka za karku.

Pamietaj że niktóre partie u jednego rosna lepiej u drugiego człowieka gorzej

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75


Witam to jeszcze raz ja :P przepraszam za kating :D Ale mam już chyba komplet odżywek i chciałbym polecić się Twoja rada ile brać i kiedy brać :) Ćwiczę 3 razy w tygodniu... Moja obecna waga to 60 kg :D Obecnie jem 3x dziennie HiTec WheyMass Gain (100g-porcja) w treningi 4x(100g-porcja) dziennie do tego 4 x po(rano2-później 2x1) tribulus i 2x po 4 tri-creatinne(2x4 w d nietreningowe i 3x4 w d t) ,2x1 witamminny , czasmi wieczorem magnez...

Obecnie posiadam :D
Whey Protein (2000g czekolada)
BcAA TsT (400g grejpfrut)
2x Mega BcAA 5000 (2x150tab)
L-glutamin (400g neutralny smak)
Vasobolan (240tab)
Hyper Fusion (240tab)

masa,masa,masa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Witam , Fajny zestaw fajnie ze sam Hi Tec


Ok Co Do Brania Supli to tak :

Whey Protein - Białko na porcje 25-35 gram do posiłków żeby uzupełnić białko w Diecie

Dzień Treningowy:

Rano : 10 Gram L-Gluaminy + 6 kaps Hyperfusion

Przed Treningie: od 6 do 12 kaps Vasobolan + 3 tab Mega Bcaa 5000

Na Treningu: Wsyp Sobie na 1,5 litra te 15 gram BCAA TsT i popijaj.

Po Treningu: 3 tab Mega BCAA 5000

Na Noc : 10 gram - L-Glutaminy + możesz dodać 3 tab Mega BCAA

Dzień Nietreningowy:

Rano: 10 Gram L-Gluaminy + 6 kaps Hyperfusion

Na Noc : 10 gram - L-Glutaminy + możesz dodać 3 tab Mega BCAA

Jest jeszcze opcja z Hyperfusion mógłbyś brać jeszcze 6 kaps po Treningu w dzien treningowy lecz liczy się to z tym że jedno opakowanie nie starczy.

Mega BCAA i BCAA TsT bardzo trafny zakup , sam stosuje duże ilośći BCAA nie dość że wychodzi Ekonomiczne To działanie jest odczuwane, a smak Grejfrutowy w BCAA TsT jest bardzo Dobry.

W RAzie pytań służe pomocą

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75
Dzięki wielkie jak zwykle za szybka i szczegółową odpowiedz :)

Co do Hyperfusion to zamówię ponieważ tribulus się kończy :)
Zamówiłem co poleciłeś :D A co do Bcaa TsT to Pani z hitec.pl doradziła że grejfrutowy lepszy hehe miała rację...

Nic pozostaję ćwiczyć z czasem przyjdzie uśmiech na twarzy :D

Dzięki jeszcze raz jak coś będę pisał

Pozdrawiam i zdrowia życzę

wielki sog za pomoc szkoda ze tylko jeden

masa,masa,masa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871
Hej Jabi mam prozbe z daj mi rade na temat cwiczen na miesnie brzucha.
bo ostanie 2 tyg. nierobilem brzucha i w dolnych partiach aebrało sie troche za duzo tluszczu
z gory dzeki

Sector77

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Hejka,

Przede wszystkim ogranicz ilość węglowodanów jeśli się zbiera tłuszcz lub dodaj Aeroby.

I tak najlepiej dokupic sobie paski do sztangi takie materiałowe żeby przywiązać się do czegoś jakies rurki i podnoscic nogi do góry wtedy dluzej mozemy sie utrzymać.

4 x serrie mas + 4 serrie normlanych brzuszków na ławeczce po każdnym treningu lub jako rozgrzewka przed treningiem.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 Tygodniowy Plan Robienia Formy

Następny temat

!!!! !!!! PROMOCJE !!!! !!!!

forma lato