SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hi-Tec'owy cykl. Dawkowanie, pomoc.

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16530
Witam. Zamierzam zacząc cykl na odżywkach Hi Teca ,masowo-siłowy(trening typowo siłowo bo na sile zależy mia bardziej).
Okres stosowania suplementów to 13 tygodnii. Kreatyne max 8g dziennie ze względu na chęc stałej suplementacji. Proszę o rozpiske reszty towaru w skłąd którego wchodzi:
2x500g bcaa tst, creapure mono 500g, tri crea malate 2opakowania, anabolic juice 500ml peak, power guaran, vasobolan, witamiony hi tec. W jakich odstępach czsowych i jak bra ww supelki?

Co wy na pomysł dorzucenia jakiegoś spalacza na mase by nie łapac w miare fatu i objetosci miesa porobic?

Zmieniony przez - Hucher w dniu 2009-12-26 21:29:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja bym zrobil troszke inaczej ale moze byc tak jak podpowiedieli Ci chlopaki i skoro zaczales mozesz tak pociagnac do konca!!!!! sory ze nie moglem wczesniej napisac!!!
wiesz nie zawsze trzeba mieszac tak duza ilosc supli np mogles zrobic nie 13 a 16 tyg z tego 6 pierwszych mono anabolic juice 500ml peak nie wiem jak tam z dieta i kaloriami u ciebie moze jakies wegle i bialko, nie zapominaj rowniez o regeneracji i ochronie swoich miesni czyli np bcaa i glutamina... pozniej 4 tyg przerwy od kreatyny i wchodzisz na vasobolan pozostale suple moga byc bez zmian (oczywiscie jezeli mozesz sobie na to pozwolic po 4 tyg z vasobolanem wchodzisz na jablczan i np ta power guarane i jedziesz do konca!!!!! pozdro zycze duzych przyrostow ale moim zdaniem powinienes pomyslec o tym zeby przez te cale 13 tyg nie brac kreatyny!!!! powodzenia jeszcze raz!!!!!
P.S. nie zapominaj o takich waznych suplementach jak bcaa glutamina, witaminy i mineraly podczas cyklow!!!!

Zmieniony przez - T.Pabiniak w dniu 2010-02-02 12:35:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2173
ja bym to brał tak
mono 2 X dziennie z rana i po treningu a w dni wolne z rana i pod wieczór
TCM brałbym raz dziennie o ile chcesz to wszystko wziąć w ciągu jednego cyklu
i tak w dni tr. przed treningiem 3-5kaps, a w dni wolne jakoś w południe
( chociaż lepszym rozwiązaniem tak mi się wydaje było by wziąć najpierw mono potem tcm)
bcaa tst w dni wolne około 15g przed i w czasie treningu a w dni wolne 10g z rana
anabolic juice do mono około 10ml
vasabolon około 5 kaps przed treningiem w dni wolne dałbym sobie spokój
guarana w razie potrzeby tez przed treningiem ale wtedy kiedy będziesz się czul ospały
witaminy 3 x dziennie po posiłkach po jednej
i tak to powinno mniej więcej wyglądać według mnie chyba ze ktoś ma jakieś inne propozycje

Supplements it's my world

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16530
wszystko fajnie ale na krete chce wejsc na stala suplementacje czyli przy mojej wadze max 7g dziennie więc chyba troche tego za dużo wychodzi nie? WAGA 110KG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Tak jak Olympia z małymi Poprawkami.

Najpierw Mono później Jabłczan.

Dzień Treningowy:
Rano: 3 Grama Mono + 5ml Anabolic Juice
Przed Treningiem: 2 kaps Power Guarana + 5-10 kaps Vasaboloanu (najpierw od mniejszej dawki później w góre)
Podczas Treningu: 13-15 Gram BCAA TsT
Po Treningu: 3 Grama Mono + 5ml Anabolic Juice

+ 3 x Dziennie Vitamin A-Z do posiłków po 1 tabletce

Dzień Nietreningowy:


+ 3 x Dziennie Vitamin A-Z do posiłków po 1 tabletce

Rano: 4-5 Gram Mono + 10 ml Anabolic Juice + 10 Gram BCAA TsT



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2009-12-27 21:52:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16530
Wielkie dzięki Panowie. A co z Tri Creatin Malate zrobic? I co myslicie jeszcze o spalaczu dodatkowo by nie łapac fatu i objetosciowo dobry miesien robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
narazie bierz Power Gurane - a Sam Spalacz bez diety to nic ci nie da - ograniczy tylko trochę wody pod skórą.

A z Jabłczanem tak jak mówiliśmy po Mono Zarzuć Go, lub jak ciągniesz 13 tygodni to wrzuć w 7-8 tygodniu zamiast Mono

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2009-12-27 22:14:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2173
JABI ma racje ja tez do mono bym nie dawał spalacza
pomyśl raczej po cyklu na kretkach zrobić cos na wycinkę
wtedy dieta spalacz aeroby i powinno być ok

Supplements it's my world

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16530
Jestem drugi tydzień na tym cyklu, vaso z guarana fajnie kopie przed treningiem, reszty póki co nie odczułem. Co mógłbym jeszcze dodac do cyklu bo akurat mam zbędny przypływ siana? Zależy mi głównie na sile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16530
2x500g bcaa tst, creapure mono 500g, tri crea malate 2opakowania, anabolic juice 500ml peak, power guaran, vasobolan, witamiony hi tec.
Bcaa
juz jest :D Białek i gainerów też nie trzeba bo dieta jest na ostatni guzik zapięta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
No to masz już wszystko ewentualnie Witaminy, ZMA opcjonalnie.

Teraz tylko ostro Trenować nie stresować się i wypoczywać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Placki Wesoło Swiętuja, a w Sylewestra dvpki kłóją ..... %-) Spam Hi Tec-owcow

Następny temat

Zeby nie było bedzie bardzo MIŁO !%%% suplexxx-vokal.kom.pl %-)

WHEY premium