SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów z IHS - Igor Michniak/redukcja str. 38

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
znowu bez jaj ze taka niedokładnosc ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Jest fajnie czekam z niecierpliwością na relację z zawodów

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Aktualna waga 95.5kg a mój limit to 91 jeśli będę miał 183cm więc powinienem wyrobić się na styk

Majtki dzisiaj dotarły, bronzer kupiony, zaświadczenie od lekarza ma przyjść mi pocztą w następnym tygodniu, jestem już zarejestrowany na zawody. Jeszcze tylko opłacić start i można jechać

Jutro zaczynam nawadnianie. Ładowanie prawdopodobnie dopiero zacznę po weryfikacji (czyli w piątek wieczorem) żeby zmieścić się w kategorii więc będzie miało czasu na ładowanie... Nie będzie czystego ładowanie. Oczywiście nie narzekam ale aktualnie mam mega ochotę nawet na sam ryż czy ziemniaki...

Zdjęcia pewnie wrzucę po odwadnianiu. Żeby nie był suchy wpis to wrzucam zdj (sory, że B&W ale aparat zrobił 'niebieskie' zdjęcie i nic nie było widać)





Zawsze po 2 dniach sprintów mam opuchnięte nogi ale jakieś prążki się tam przebijają




Zmieniony przez - IGM w dniu 2014-03-14 15:36:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 354
Trzymam kciuki ;) Na siłowni dawałeś z siebie wszystko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
daget7
Połamania nóg :D


Mimo wszystko szkoda by było takich nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ach, te nogi

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
3 dni do końca.

Codziennie leci 12-15l pokrzywy. Do tego sama kura. Woda powoli schodzi. Nie jestem do końca zadowolony ale liczę na to, że uda mi się wyjść w miarę przyzwoitej formie na scenę :)

Dzisiaj waga na czczo pokazała 90.7kg a mój limit to 91kg przy 183cm więc przestałem się już martwić, że się nie wstrzelę w limit.

Zdjęcie podglądowe. Jeszcze będę wrzucał jakieś zdjęcia i filmiki z pozowania. Jak ktoś będzie na Debiutach to śmiało podbijać


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Igor jest bardzo fajnie, nie martw się już o nic, ciśnij do końca, wykonałeś bardzo dobrą pracę Piąteczka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 8067 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42784
Mam nadzieje że za kilka lat będe mógł wyglądać chociać troche podbnie :) Co do formy to dlaczego nie jesteś dokońca zadowolny ? ach i możesz mi przypomnieć jak sie nazywał ten program którym obabiałeś fotki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja przemiana z IHS

Następny temat

Adam Suker - Dziennik treningowy - Cel M.Śląska i M.Polski 2014!

WHEY premium