SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów z IHS - Igor Michniak/redukcja str. 38

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Uczucie jakby mi rozrywało skórę...

Z Wojtkiem zmieniliśmy kolejność ćwiczonych partii żeby w jakimkolwiek stopniu wykorzystać tą nadwyżkę dlatego dzisiaj klata a jutro plecy.

Odnośnie zmian w diecie:
Białko dalej zostaje na poziomie 3g na kg
Tłuszcze 60-70g
Węgle 200g klatka, 300g plecy i nogi, barki 100g, sprinty 0g

Po treningu 10-15 minut cardio i 30 minut wieczorem. Wypalamy to co zostało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
jak juz utniesz wode i bd ładował wegle ew. wegle + t.nasycone to tez to moe inaczej wygladac. IMO. bardzo dobre wyjscie z tym ładowaniem, syfu nie jadłes wiec retencja bd mniejsza ale przynajmnij mniej wiecej juz wiesz jak rozegrac ładowanie przed startem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
MARIAN 17
IGM jak mozesz podaj tytuł muzyki z filmiku na stronie 54, bo za hvja sobie nie moge przypomniec;d


Sory Marian dopiero sobie przypomniałem, że o to pytałeś




cv taki też był cel :) to już któreś z kolei ładowanie, za każdym razem uczę się czegoś nowego. Najgorzej jak ktoś nigdy nie robił odwadniania i ładowania a startuje.

Zmieniony przez - IGM w dniu 2014-02-11 15:41:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
a myslałes juz jak rozegrasz ładowanie przed startem?

najpierw czysto i obserwacja potem ewentualnie syf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Zobaczę do jakiej wagi mi się uda zejść, jeśli będę sporo pod limitem (mój to 92kg, gdzie teraz ważę 95) to będę ładował pewnie na czysto, zaczynając już w piątek rano (weryfikacja do klasyka jest w piątek wieczorem a zawody w sobotę z rana) i śmieci polecą tylko w sobotę z rana a jeśli nie zejdę mocno z wagą to dopiero ładowanie zacznę po weryfikacji i wtedy już same śmieci. Poza tym jeszcze nie wiem jak uda mi się nisko zejść z BFem co też ma wpływ na to czym będę ładował. Nie ukrywajmy ale 5-7% co by się nie jadło to i tak nabija przy czym nie zaleje. Wszystko wyjdzie w praniu i po rozmowach z Wojtkiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
VII tydzień: Sprinty

Przedwczoraj po raz pierwszy poleciałem maszynką całe ciało.. Ale p***olenia, 2h wczoraj byłem na solarium, na razie będę chodził 1/2x w tygodniu.

Codziennie przed snem pozowanie i rozciąganie. Powoli zaczynam nad układem dowolnym, zawsze lepiej jednak mieć.

Jutro barki i bicepsy, w końcu nagram coś z treningu.



12 minut biegu na zmianę z szybkim marszem
10 sprintów po 100m, 80m, 60m (przerwa 2x dłuższa niż sprint)
25 minut biegu na zmianę z szybkim marszem
6 sprintów po 100m, 80m, 60m (przerwa 2x dłuższa niż sprint)
12 minut biegu na zmianę z szybkim marszem



Mżawka, mgła, chlapa, błoto. Ogólnie pogoda do dupy dlatego robione na asfalcie czego nie lubię bo zawsze potem bolą mnie piszczele i łydki. Koszulka i dwie bluzy tak zapocone jakbym wyciągnął je z pralki.

Wieczorem czeka mnie jeszcze 30 minut cardio w formie rąbania drewna albo rowerek/orbitrek. Jeszcze zobaczę.



B: 300g T:100g

1. Jaja całe 240g + białka z jaj 80g + twaróg chudy 125g + wiórki 15g
2-6. Pierś z kurczaka 180g + migdały 15g/włoskie 15g/wiórki 15g + warzywa

Normalnie pewnie bym jadł po 250g kury ale wolę mniejsze posiłki a częstsze bo nie ukrywam, że głód zaczyna być męczący.



Rano: Gliceryna 10g
Przed treningiem: Gliceryna 10g, BCAA Plus 10g, 200mg kofy
Pod koniec treningu: Thermo Lizzer 3 kapsy
Przed cardio: Thermo Lizzer 3 kapsy
Na noc: Probiotyki, Wit C 1g, Gliceryna 10g

Zmieniony przez - IGM w dniu 2014-02-13 13:30:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a po co solarium? i tak musisz się tannować na samych zawodach, bo efekt jest o wiele lepszy

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Wszystko ma być dopracowane do perfekcji niektórych miejsc przecież nie będę smarował albo będą prześwity i nie chcę bieli poza tym aktualnie jestem biały jak ściana. + lepsze samopoczucie + w jakimś tam stopniu Wit D.

Zawody zawodami, przede wszystkim robię to dla siebie

Zmieniony przez - IGM w dniu 2014-02-13 13:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Gliceryna w celu ściągnięcia wody ? Dawki 10g dobre, ja jak dalem wieksze to zaraz na kibel musialem isc :D

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie, jak efekty po glicerynie?:D
sam mam duzo tego jeszcze i niewiem czy dawac czy nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja przemiana z IHS

Następny temat

Adam Suker - Dziennik treningowy - Cel M.Śląska i M.Polski 2014!

WHEY premium