SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty 0 kcal, 0 ww, czyli tips & tricks na LC, VLCD, itp.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 335554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 542
Gdzie konkretnie ten ketchup kupowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
te sosy 0kcal marshala paskudne są zamówiłem kilka po wszystkim okropna zgaga z reszta mama też na diecie po operacji i to samo ma masakra jakas tyle kasy w plecy . A odnosnie produktów lajt Panie i Panowie co możecie polecić w takich sklepach jak LIDL-BIEDRONKA-INTERMARCHE-NETTO bo u mnie we wiosce tylko takie sklepy są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
donwaz1899 to może chcesz odsprzedać jak masz wyrzucić? :) Co do pytania, to z lidla niezmiennie linia Linessa. W pozostałych sklepach jest kilka fajnych produktów, ale nie wpisują się w ideę tematu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Co polecić? napoje 0% i żelatynę - rób galaretki i módl się o przetrwanie ciężkich czasów low carb/vlcd

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
vlcd nie takie ciezkie wszyskto zalezy od tego co robimy jak sie nie pracuje to mozna wegetowac tak z miesiac czy dwa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4520 Napisanych postów 35797 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263138
schweppes zero (truskawka) w biedronce

Co do opinii to nie piłem jeszcze







Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-06-20 16:55:17
2

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
polecam, dobra alternatywa, i 2l za 3zl wiec jak na napoj zero w pl jest okej
1

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
bardzo dobry !!!! powiem sztos ! za 3zł nie ma nic lepszego !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 231 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12482
W smaku faktycznie kozak, a orientuje się może ktoś czy poza tą promocją jest normalnie w sklepach czy tylko od 18 do 24.06?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
pierwszy raz się pojawił, ale znając życie będzie aż do wyczerpania zapasów a potem może zniknąć
1

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś smacznego i sytego na VLCD..

Następny temat

Dip czekoladowy a'la Walden Farms 0kcal

WHEY premium