SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty 0 kcal, 0 ww, czyli tips & tricks na LC, VLCD, itp.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 334816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 866
Jamian
Są w Tesco, ale polecam zdecydowanie białe powala na głowę czerwony


Białego wypiłem dzisiaj, wczoraj pomarańczowego, więc wszystkie mogę już ocenić. Czerwony wróci chyba na stałe do lodówki :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a ja sie pochwale ze ZNNNAAALLLAAAZZZLLLEEEEMMMM w koncu galeretki bez cukru w TESCO !!!

jak to bylo zaszyte !!!!

dzieki za podpowiedz
dosladzene BCAA XPLODE _ znakomicie smakuje (wiec 2w1) :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 258 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4920
U mnie w tesco galaretki bez cukru są zawsze przy zdrowej żywności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
u mnie tak samo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 463 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
Biniu

dosladzene BCAA XPLODE _ znakomicie smakuje (wiec 2w1) :)

ah nie mogłeś się powstrzymać
Na necie są dobre galaretki zittepudding morelowo brzoskwiniowe po 1zł. Bez kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
A z jakiej stronki je bierzesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 463 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
Sa np na portalu aukcyjnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. dzial ze 'zdrowa' zywnoscia :)
w P-niu na saaaaamej gorze ....

2. dzieki Eltoro_KrK - polookam przy okazji bo pewno wysylka drozsza od produktu :)
na razie mam zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 292 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8240
Ktoś poleci jakiś sos 0kcal na redukcję? Będzie używany jako dodatek do wafli ryżowych, masło orzechowe 0kcal podobno lipa

Dziś 50dni czyściutkiej miski, na cheata jeszcze za wcześnie, a myślę że taki sos 0kcal byłby w tym momencie pomocny w przetrwaniu

"Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś smacznego i sytego na VLCD..

Następny temat

Dip czekoladowy a'la Walden Farms 0kcal

WHEY premium