SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty 0 kcal, 0 ww, czyli tips & tricks na LC, VLCD, itp.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 335461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
te kalafiorowe lody mnie zaintrygowaly ....

ktos juz testowal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
Pisałam, że jadłam wczoraj. Na przyszłość dałabym więcej białka i są trochę zamulające ale całkiem niezły substytut lodów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wiem :)

chodzilo mi inne osoby nie tylko wrzucajaca :)

dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
jak ktoś lubi energetyki to w biedronce jest be power puszka 250 ml za 1,49 sugar free albo w tabletkach 4 zł chyba 25 tabletek musujących

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Biniu daj jakies wieksze info na teamt tych lodow gdzie przepis ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 939
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
Ja jadłem w tamtym tygodniu ;) zrobiłem z kg kalafiora i 60g whey'a, owsiane, słodzik, aromat, odrobina cynamonu i lniany. Mi bardzo smakowały, a do tego się najadłem nawet.
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
oczywiście że nie działa bo w miejsce ************ trzeba wstawić link poza forum, a linków nie wolno wrzucać, jednak można wpisać reszte linku w google i znaleźć (wersja dla tych mniej leniwych)

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
MrRMpl1
Ja jadłem w tamtym tygodniu ;) zrobiłem z kg kalafiora i 60g whey'a, owsiane, słodzik, aromat, odrobina cynamonu i lniany. Mi bardzo smakowały, a do tego się najadłem nawet.


z takiej ilosci to nei dziwie sie ze sie najadles

no nic trzeba bedzie sie rozejrzec za kalafiorem mrozonym przy nastepnej wizycie w markecie
i potestowac

dzieki za przepis i zachete

oby bylo idealnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś smacznego i sytego na VLCD..

Następny temat

Dip czekoladowy a'la Walden Farms 0kcal

WHEY premium