SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty 0 kcal, 0 ww, czyli tips & tricks na LC, VLCD, itp.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 334676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869933
Nie widziałem go w polo, rozejrzę się dzisiaj lepiej A zamiast takich czekolad do picia wolałbym zalać słodzik i 2 lyżeczki naturalnego kakao gorącą wodą i dodać odrobinę mleka, chyba jeszcze mniej kcal wyjdzie, i taniej ja ostatnio do deserów daję rabarbar - 9kcal na 100g :) niby warzywo, ale świetnie smakuje na słodko. Chwilę podgotować ze słodzikiem i jest pyszniutki i praktycznie zero ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ale przeciez wlasnie ten JEST 60% mniej kalorii !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
No ja też kakao stosuję. Czasem do kawy dodaję..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Biniu
ale przeciez wlasnie ten JEST 60% mniej kalorii !!!


Aha, teraz widze na dole ten napis. Ten co kupuję jednak wygląda innaczej, bo nie ma tego napisu 0 cukru, tylko w tym miejscu jest własnie 60% mniej kcal..

Aha, i wcale nie smakuje tak samo, jak normalny keczup, aczkolwiek nie jest zły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Ja nie widzę różnicy, kwestia gustu. Chociaż ja wszystkożerny, więc...

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3669
Te sosy po 20zł do kupienia w sklepach z suplami bez kcal to jakie polecacie? Firma i smak, chodzi mi o gesty sosik do świni albo krowy na ckd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
Malinowa


No i ketchup godny uwagi, choc jeszcze nie widzialam go w sklepach


chyba w wiekszosci marketów juz jest,ale tylko łągodny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ja ostatnio nie bywam w duzych sklepach i to pewnie dlatego nie widzialam Wazne ze jest

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6471
jezeli chodzi o wf to deepy czy sosy slodkie so raczej wszystkie ok. Nie kupuj majonezu. Moja siostra kupila to mi go oddala a ja go do kosza wyrzucilem. Ja jestem z iewybrednych ale to bylo gorsze niz proszek do prania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
Panowie jogurcik odtłuszczony + czosnek, przyprawy i do kuraka rewelacja!! Właśnie się zajadam po treningu i tylko palce lizać ") a nie tam jakieś ketchupy czy inne sosy i dipy :)

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś smacznego i sytego na VLCD..

Następny temat

Dip czekoladowy a'la Walden Farms 0kcal

WHEY premium