SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z przełamaniem strachu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 472
Scorpion, daję SOGA, dzięki mam nadzieje że się przydał, zobaczymy jutro, przeczytałem dokładnie ze zrozumieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
nigdy się nie biłem

Ale umiem się bić

Ja nigdy nie latałem samolotem, ale umiem to robić.

Chcesz umieć się bić to wywal kasę na treningi i się nauczysz.
Zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
Ja tez po treningach przestalem byc taki do przodu niz kiedys i unikam bijatyk.

Off: Hubert81 - b dobra sylwetka i plecy . Gdzie chodzisz tak wogole na MT/boks we Wrocku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 472
Teraz jest tak, że nie buchną do mnie za nic, ale za to wyzywają mnie, a ja nie wiem co im odpowiedzieć, bo nie wiem co ich może wkurzyć, za wolny mam mózg aby wymysleć, a jak się zatne w połowie to będą mieli ze mnie beke;/

CO mam zrobić? ***nąć od razu bez względu na wszystko? czy co zrobić? ignoracja nic nie daje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
najlepiej olać takie rzeczy, szkoda że brakuje ci pewności siebie i dobrj opinii o sobie samym, gdybyś to miał to nie przejmował byś się takimi zaczepkami; ja na przykład mam w nosie to co o mnie mówią, nie przejmuję się tym, ale gdyby ktoś np powiedział złe słowo o mojej dziewczynie, to bym rozniósł gołymi rękoma, na strzępy

a co do gadek z przygłupami, to gdy ja zawsze chciałem komuś pojechać bez masła to to wyzywałem matkę lub ojca delikwenta, to zwykle najlepiej działa i nie ma niczego mocniejszego, powiedz, że widziałeś jak jego matka *****a się z menelem za Aperitiva (albo inne tanie wino) za śmietnikami, na coś takiego nie ma odpowiedzi, pozostaje tylko lanie się po pyskach, ciekawe czy są tak mocni.. :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
mi się wydaje że autorowi nie chodzi o to że nie umie się bić lub jest w tym dużo gorszy od nich ale raczej strach przed zrobieniem im czegoś (jakiejś poważniejszej krzywy) ?? Jeśli tak to albo to wyjaśnij albo nie miej oporów i bij się z nimi, potem żeby nie było przypału powiesz dlaczego to zrobiłeś i może nic nie będzie

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
[em]powiedz, że widziałeś jak jego matka *****a się z menelem za Aperitiva (albo inne tanie wino) za śmietnikami[/em]
a ja radze lepiej nie mow skoro tego nie czujesz, lepiej moze faktycznie pochodz sobie na treningi tam lepiej sie nauczysz - niz takich odzywek ktore niczego madrego nie ucza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 472
Po starych mi nie jeździł, znacie jakieś pociski na niego?
bo u mnie w głowie pusto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Idź do psychologa Temat o problemach z przełamaniem strachu a teraz się zrobiło z tego "ej oni się ze mnie śmieją co mogę im powiedzieć?" Powiedz I Love You :* na pewno będą uważać na tyły

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915


Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2009-09-08 18:18:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody

Następny temat

Liceum Wojskowe

WHEY premium