SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z planem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 121 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3075
Witam wszystkich. Mam głupi problem z ułożeniem planu. Mianowicie mogę ćwiczyć w poniedziałki, środy, piątki i soboty, ale chodzi o to że chcę robić triceps+biceps w jednym dniu treningowym. I teraz tak: jak ułożyć poszczególne partie aby miało to ręce i nogi.

Poniedziałek:
Klata+przedramiona

Środa:
Plecy+łydki

Piątek:
Barki+kaptury

Sobota:
Triceps+biceps

I gdzie tu wcisnąć nogi? W dzień z barkami? Prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
rozumiem , każdy ma różne historie po drodze .

ale moja rada j/w , dopracuj do tego te 3 punkty które napisałem a będzie - OK .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ankieta, czemu akurat bic + tric ? Zadałeś gdzie pytanie, powinno być "gdzie wcisnąć resztę partii?" bo od nóg układanie planu powinieneś zacząć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 121 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3075
Dobra, mając na myśli reszta partii równie dobrze miałem na myśli np. bic+tric, w sobote od zawsze robiłem nogi ale teraz jak chcę robić bic+tric to brak 1 dnia ;/ dlaczego bic+tric? kiedyś robiłem i na mnie dobrze działa , teraz chcę to znowu dać tak dla odmiany.

Zmieniony przez - MCzarny w dniu 2012-10-23 22:03:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1130
Nogi w środę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
przy 4 dniach to nie powinien byc problem. jednak przy takim podziale proponuje barki dac do plecow albo klatki, tric-bic w piatek a nogi calosciowo w sobote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
regulamin = ankieta

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

proszę wypełnić i wkleić ankietę jeśli oczekujesz tu sensownej pomocy i zapoznać się z regulaminem w dziale .

Albo temat do kasacji albo do zamknięcia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 121 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3075
Płeć : M

Wiek : 19

Waga : 81

Wzrost : 178

Cel treningowy : Masa

Staż treningowy na siłowni : niecałe 3 lata

Uprawiane inne sporty : pływanie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Tak

Dieta : Jest

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : mono Universal, Animal Rage, bcaa 6000 Gaspari, Hi-Tec Whey C-6

Ostatnio przerabiany plan: klata,bic / plec,tric / barki, kaptury / nogi

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): zależy od dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 121 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3075
Zapomniałem dodać że najbardziej interesowałby mnie taki plan, aby gdzieś jakoś zmieścić barki, aby były na osobnej sesji treningowej, gdyż ta partia u mnie nieco odstaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): zależy od dnia "



facet nikomu nie chodzi o max , albo o rekord dnia tylko o obciążenie robocze w tych 3 podstawowych ćwiczeniach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 121 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3075
Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): no to przysiad: 70/80/80/85, martwego nie robię bo mam kłopoty z lędźwiami, wyciskanie na ławce: 70/72.5/72.5/75

Zmieniony przez - MCzarny w dniu 2012-10-24 10:37:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
srednio jak na 3 lata stażu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biegi. Poprawa kondycji..

Następny temat

Plan treningowy do oceny.

WHEY premium