SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z masą ciała.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
Witam!.
Mam dosyć typowy chyba problem.Jestem ektomorfikiem, chudzielcem ale z mięśniami jest wporządku,klatka piersiowa widać zarysy mięśni,brzuch dość widoczny kaloryferek,biceps 29 cm.Problem jest w tym że ważę 56 Kg wiek 17 lat.
Nie mogę wogóle przytyć,staram się jeść dużo białka owoców,warzyw itp. Jem około 4 posiłki dziennie (np.rano mleko z płatkami,potem 1 danie zupa,2 danie jakieś mięsko+ziemniaki+warzywa,kolacja to kanapki lub jajka lub jakiś twaróg).
Czytałem naprawdę dużo artykułów nie tylko tutaj na forum ale i na całym internecie i nadal mam problem.
Proszę o porady.

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
po co odświeżacie temat jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia?
uznajcie jako pytanie retoryczne

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Ja widzę tutaj 3 posiłki, a nie 4. Poza tym twoje odżywianie to wielkie nic, dno i wodorosty. Tak masy nie zrobisz. Skoro mówisz że czytałeś dużo artykułów, to chyba ... nie czytałeś. W internecie jest multum diet, z których mógłbyś skorzystać, a wszystkie artykuły tylko właśnie do diet nawołują. Wyszukiwarka i będziesz rósł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
wylicz zapotrzebowanie dodaj do tego jeszcze troche kcal ułóz diete. 6 posiłków dziennie.

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
Mały błąd.
śniadanie: mleko z płatkami lub kanapki.
1 Danie: zawsze jakaś zupa
2 Danie (przed treningiem):najczęśćiej jakieś mięso z ziemniakami,lub ryż,do tego warzywa.
około 19 trening
kolacja (jajka lub kanapki itp)

Obliczyłem zapotrzebowanie na kalorie.Wyszło 2840 Kcal.


Zmieniony przez - iceman20 w dniu 2009-01-02 23:15:02

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
Czyli jesz jak zwykły śmiertelny zjadacz chleba. Teraz dodaj do zapotrzebowania 500 lub więcej kcal i jedziesz z tą masą.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Słabe śniadanie dodaj troche tłuszczy i warzyw, np. jajecznica + pomidor.
Jajka zabierz z kolacji daj jakis pomidor + twaróg.
Dodaj posiłek potreningowy, w którym będzie dużo ww i białka np. pierś z kurczaka + biały ryż.
Bezpośrednio po treningu wszamaj np. banana.

Pozdro ;]

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 882
Takie rady nic mu nie dadza jak nie bedzie znam BTW...
Oblicz BTW, ilosc gram jedzenia itp...
[https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html]
Poczytaj,uloz,wklei,ocenimy...

I nie dodawaj warzyw do obiadu przed treningiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
Wyszło mi zapotrzebowanie na białko 220g.Węglowodany 440g i 80g tłuszczu.Teraz tylko jakąś rozsądną i porządną dietkę muszę ułożyć.
Tylko nie wiem czy to zapotrzebowanie jest dobrze wyliczone...
aż 220g białka dziennie-na jedzenie wydam chyba majątek.

Zmieniony przez - iceman20 w dniu 2009-01-03 16:16:19

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
jeśli jesteś skrajnym ekto to dałbym 1,8g białka/kg masy ciała czyli u ciebie byłoby to jakieś 101g, jeśli zwykły ekto daj 2g/kmc z tego wychodzi 112g białka
tłuszcze 1,3g/kmc czyli 73g
reszta zapotrzebowania węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
czyli źle wyliczyłem z tym białkiem dzięki za odpowiedź.

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 490
witam, mam ten sam problem co ty. masę ciała mam taką samą, wiek także 17 lat a w bicepsie 31 cm.

Wybrać rzeczy wielkie przebierając w rzeczach małych...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia - Masa

Następny temat

wycinka

WHEY premium