SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z masą

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
Witam, mam za sobą ponad rok treningu domatora. Od ponad miesiąca trenuje na siłowni. Zauważyłem, że moje ciało nie nabiera masy. Mam 16 lat ważę 60kg i mam 175cm wzrostu. W prawdzie siły mi nieco przybyło od kiedy zacząłem trenować, ale nie widać po mnie prawie efektów. Moje pytanie brzmi co powinienem brać i czy mogę coś brać. Byle to też nie było zbyt drogie J (właśnie przeszedłem na dietę na masę). Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam!

Impossible is nothing

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Jak pocwiczysz juz troche z glowa i zauwazysz ze twoj organizm nie ma juz tendencji to przyorstow (czyli zastoj) Wtedy najlepiej wziasc sie za suplementacje aby "poruszyc martwy punkt"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
wiec pocwiz troche z dieta jesli jest dobra to bedziesz zdobywal kg

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
jak wlasnie przeszedłeś na diete to dobrze.'


Poczekaj troche a efekty przyjdą. Nic nie kupuj bo zmarnuejsz kase. Ucz się jeść tyle kalorii ile trzeba pozdro!

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
Aha, no to ok, a po jakim czasie można się spodziewać jakichś efektów widocznych przy odpowiedniej diecie, i przy intensywnym treningu na masę i siłę?

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
to juz kwestia indywidualna

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
przy odpowiedniej diecie *jak ją masz) to bardzo szybko

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
No właśnie, nie wiem czy jest taka odpowiednia. Może znacie jakąś sprawdzoną pod 60kg?

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
Powiem tyle kurczak , ryż , tuńczyk , Serki wiejskie , farmerskie i do bólu .. Jeżeli przez miesiąc nic nie pojdzie kup sobie Gainera np Kazein , lub Olimpu olimpu jest tani a całkiem dobry... Powodzenia

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
rulas wyjdz stad!!!!! i nie trzaskaj drzwiami jak chcesz takie glupoty ******lic!

do autora...

dieta to sprawa indywidualna, idz do dzialu odzywiania tam pomoga ci ja ulozyc

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
nietrac teraz kasy na odzywki i suple musisz najpierw ternowac na sucho neima sensu kupywac odrazu odzywek z ich efektow niebedziesz zadowolony mowie po swoim przykładzie ewentualnie kup jakies ziolka na apetyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
sss123 odzywki to tylko uzupelnienie diety

czyli zarcie w proszku

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna-tym razem to nie jest "co brać rzeby w bica poshuuoo"

Następny temat

ca sadzicie o thermo maxx

WHEY premium