SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z masą!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
Witam

Mam bardzo ważną dla mnie sprawę i prośbę do was jako że jesteście obeznani w tych wszystkich postach a ja ich nie ogarniam :/ i tu jest problem otóż potrzebuję dowiedzieć się o odżywkach które pomogą mi przytyć w jakikolwiek sposób otóż mam 22 lata i ważę 58kg ;( i choć jem dużo nic to nie daje w dziale odżywiania i diety już byłem i tam starałem się dowiedzieć jakie są najważniejsze elementy odżywiania by przytyć troszkę staram się to stosować ale myślę że do tego potrzebne mi będą jakieś wspomagacze jeśli takie są?! Proszę o pomoc w moimi przypadku chyba muszą to być jakieś mocne odżywki które działają a a nie tylko wyglądają?! Jeszcze raz proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2249
Myślę, że bedziesz potrzebował koło 3300-3600 kcal. Odnośnie wskazówek, to poczytaj przykładowe diety na forum, ułóż swoją i wklej do sprawdzenia.

Zmieniony przez - Szil w dniu 2007-04-04 09:38:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
chcesz przytyć to jedz dużo węglowodanów. Z odżywek mogę ci polecić jedynie gainer miedzy posiłkami i carbo po lub w trakcie treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2249
Jak chcesz przytyc, to najlepszym wyborem moze być szklanka oleju do smażenia po kazdym posilku, gwarantuję, że przytyjesz ale chyba nie o to ci chodzi. Poczytaj odżywianie, tam na prawdę wszystko jest, tylko trzeba na pare dni przysiąść i przeczytac kilka tematów, a nie udawać że się czytało. Peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
to że dużo jeść to nic nie znaczy.. "dużo" nie ma tutaj żadnego znaczenia..masz jesć przede wszystkim odżywcze,regularne posiłki.. przy takiej wadze to nie odżywki a porządna dieta jest potrzebna..zapraszam ponowownie do działu odżywianie..

nas nie oszukasz tutaj się nic nie ukryje .. 30 artykułów przeczytanych to jest żadna wiedza..uwierz..ten sport wymaga dużo więcej

Zmieniony przez - ripahza w dniu 2007-04-02 15:01:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9124
nie ma bata zeby przy dobrej diecie nie nabrac masy, skoro czytales dzial odzywianie, przeczytaj jeszcze raz bo nauka poszla w las, przeanalizuj bledy i proboj dalej, pozatym cierpliwosc przede wszystkim, chociaz przy twojej wadze to naprawde szybko mozna nabrac paru dobrych kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
uwierzcie mi że nie da się chyba już nabrać masy w moim przypadku :/ stoję z tą wagą jakieś 5 lat i ni kilograma w górę ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9124
to zacznij jesc jak facet, nie rozumiesz ze przekraczajac swoj prog kaloryczny musisz tyc, bo gdzies musi sie to odkladac? wylicz sobie diete i dokladaj 1000 kalorii na + zobaczysz jak szybko zacznie isc tluszczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4049
ja stalem z waga 3 lata. 66kg. I wszystko ruszylo gdy zaczalem systematycznie cwiczyc i choc troche stosowac sie do diety. Odzywki jedynie zastepuja normalne posilki, wiec jesli masz czas i mozliwosci to lepiej przygotuj sobie porzadne jedzenie, a odzywki bierz tylko w momencie gdy braknie Ci np. weglowodanow w diecie. Jesli musisz juz cos brac to kup Gainera. Popatrz tez troche w tablice kaloryczne i dzial Odzywianie a potem przygotuj sobie jakas diete i staraj sie do niej stosowac. Masa MUSI Ci ojsc wtedy w gore.
Pozdro :)

Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
Z resztą kuźwa jak może masa nie iść jak ważysz 58Kg ;D Chyba stosujesz diete 1000Kcal że ci masa nie idzie, innej możliwości nie widzę hry hry Przy takim tonażu wystarczy zjeść bułke i banana a następnego dnia budzisz sie o 10dag cięższy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 153 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
qrde 58 :O a ile wzrostu ?

chłopie musisz ułozyc dobra dieta i duzo jesc ( duzo nie znaczy byle co ) poczytaj w dziale Odzywianie - jedz dobre ,wartosciowe rzeczy !

oblicz se zapotrzebowanie na kalorie , białko, ww i tłuszcz.

jak ci branie czegos to uzupełniaj GAINerem albo białkiem ( gainer moze byc np Trec MASS XXL - na poczatek bedzie dobry - smak Wanilia - normalnie szejk z mc donalda :) )

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4048
Przede wszystki dieta. Uluz plan treningowy na mase i cwicz. Jesli chodzi o odzywki to kup gainera + Kreatyne. Przyjzyj sie ilosci makroskladnikow w diecie. Musisz dostarczac duzo ww i bialka. To sa podstawy. pozdrawiam

..:: Go Hard Or Go Home::..
www.pajacyk.pl -ja pomoglem..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XP 925g. + Mono 150k. - jak dawkowac?

Następny temat

ultimate HORSE POWER A PUCHNIĘCIE

WHEY premium