SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam problem z masą

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
pomóżcie mi przybrać masy, chce sobie kupić coś na masę ale nie wiem czy mam kupować i wydawać pieniądze .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2781
na mase dieta z dodatnim bilansem kalorycznym. tylko to mozna polecic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
a co mi poradzisz ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
A masz wogole diete?

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
jem normalnie ,ale nie mam diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
Wiec to jest post dla ciebie


https://www.sfd.pl/Wybrane_posty_dotyczące_Odżywiania-t280057.

POczytaj uloz diete i zacznij ja ztosowac a masa napewno ci pojdzie

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
j/w. masa rosnie od kalorii, a kalorie są w jedzeniu. to jest absolutna podstawa, nie da rady robic masy bez ndawyzki energetycznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
petryk-22 ten link nie chce mi wejść (The system cannot find the file specified).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
ok weszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
a ty stosujesz jakaś dietę ???.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie XP Energized + XP new

Następny temat

Kreatyna tylko dla wyglądu

Wiecej