SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
Siema.Ulozylem sobie diete tylko jest taki problem ze w godz 7.00 - 14.00 nie jem nic bo jestem w szkole i jak bym cos jadl to byly by to kanapki ale jak jem w szkole to mam takie wrazenie ze wszyscy patrza na mnie jak na jakiegos d****a.I mam takie pytanie bo jak spimy przez jaies 8 godz to wtedy nic nie jemy wiec jesli ulozylbym sobie taka diete ze:
-14.00 pierwszy posilek
-17.000 drogi
-20.00 trzeci
-23.00 czwarty
-02.00 piaty
-06.00 szosty
czy takie rozwiazanie jest dobre ??????????????
ps.problemow z wstawaniem w nocy nie mam wiec bede jadl o takich porach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
zapomnialem napisac ze zamiast jesc w szkole jadlbym w nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 666
myślę że to nie jest dobry pomysł żeby wstawąc w nocy specjalnie by zjeść kolejny posiłek ... :/
moim zdaniem nie powinieneś się przejmować zdaniem innych a poza tym można ułożyć dietę uwzględnijąc tą kilku godzinną przerwę pomijają posiłek o 2 w nicy bądź zwiększeniem częstości spożywania posiłków w ciągu dnia :D:D
napewno się uda :P pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
aha wiec moge jesc w taki sposob:
6.00-pierwszy
14.00-drugi
17.00-trzeci
20.00-czwarty
23.00-piaty
czy moze lepiej po 14.00 zmniejszyc czas pomiedzy spozywanymi posilkami???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 666
zrób tak jak ci będzie wygodnie ... nie ważne jest czy będziesz jadł 5 czy 7 razy dziennie tylko co będziesz jadł i jakie to będzie miało wartości energetyczne (ilość kalorii) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 772
lepszy jest ten drugi rozkład posiłkow zdecydowanie.ja bym ci jednak radzil dodac jeden posilek w tych godzinach w ktorych jestes w szkole. jak juz zrobisz mase to wy***iesz temu co sie bedzie z ciebie smial jak bedziesz jadł:):p a tak na serio. jedz jak ci wygodnie, liczy sie bilans kaloryczny, jednak powinienes dbac o stałe odstępy czasowe pomiędzy posikami:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1365
wiem jak to jest u mnie w szkole,pracy wszyscy dziwie patrza ale to mozna wytlumaczyc....musze jesc bo cwicze..gorzej w domu wytykaja mnie i osmieszaja przed rodzina,znajomymi opowiadajac jak to ze waze jedzenie;/i ze prosze o ugotowanie piersi z kurczaka;/,koszmar
mam pytanko czy nie mozesz np wziac jogurtu i np torebki musli,lub jogurt np z jakims owocem do szkoly,bo tak dluga przerwa nie jest wskazana,albo inaczej bardzo cienko pokrojony chleb a w nim max ilosc bialego sera/wedliny chudej/ryby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
Persea znam ten bol u mnie w domu jak jest rodzina albo jacys znajomi to rodzice mowia im ze ja to jestem "ciezarowiec" i sie wogole smieja ale wracajac do tematu czy do szkoly moge brac taki koktajl np 330g jogurtu np.Danone + 50 g sera bialego chudego + woda lub mleko po to aby to rozpuscic aby bylo w postaci plynnej i mozna bylo wlac do butelki i takie cus pic w szkole.Bedzie?????????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
a powiedzcie mi taka rzecz bo gdzies przedtem czytalem ze w wieku do 17 lat nie za bardzo mozna miec diete bo w takim wieku powinno sie jesc wszystko i wtedy kiedy ma sie na to ochote bo jest to okres w ktorym sie najbardziej rosnie czy to prawda?????co o tym sadzicie??????? i dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1365
ja wlasnie tak dzis zrobilam ale to bylo koszmarne bo zamist oliwy dalam siemienia lnianegoa to taki glut sie zrobil;)
wiesz to zalezy od twojego smaku polaczenie jogurtu mleka i sera w jednym to dosc dziwna sprawa i jesli ci smakuje to ok(jogurt naturalny)tylko czy mozesz najpierw sprobowac czy bedzie ci to smakowalo w koncu jogurt i ser sa dosc kwaskowate a mleko slodkie,
choc ja bym wolala wrzucic iles tam chudego twarogu i odp duzo mleka (aby mial plynna konsystencje)bez laczenia z jogurtem
a maslanka ile ma bialka moze maslanke naturalną(ja dodaje do niej truskawek mrozonych)
a ty to chcesz pic to moze maly termosik taki srebrny by nikt nie widzial a w nim mleko i platki?
albo serek wiejski light 11g bialka w 100g,produktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1365
to ze czlowiek sie rozwija do 21 roku zycia to norma(choc zalezy od predyspozycji danego osobnika). to od Ciebie zalezy czy bedziesz sie katowal dieta czy nie,moze lepiej sobie podaruj i jesli stwierdzisz ze czas cos zmodyfikowac w przyjmowanych pokarmach to wtedy sie tym zajmij.
Moze narazie jedz tak jak normalnie odstawiając powoli slodycze,fast foody a wprowadzając do jadlospisu wiecej chudego sera,warzyw(salaty,pomodorow,kalafiora itp)
przewaznie w mlodym wieku je sie wszystko na co ma sie ochote, potem mysli sie "chce schudnac, nabrac miesni, uklada si ediete potem sie jej nie przestrzega bo jak tu z dnia na dzien zaczac jesc wiecej miesa(ja go ni ejadlam przez 3lata)nie patrzec na slodycze(a jaksie cwiczy to zapomina si eo utracie mg)i robi sie mala paranoja
Tak wiec najpierw pomysl czy chcesz byc na diecie,albo poprostu zazacznij jesc zdrowsze rzeczy ale nie popadając w opcje czyst dietetyczne jak odmierzanie gram ryzu czy sera;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA na mase do poprawki

Następny temat

Sód

WHEY premium