SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z dietą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 293
przy wadze 100 kg w diecie spożywam 2gr białka/ kg masy ciała, 3 gr ww/kg m.c, 0,7 gr tł / kg m.c. Przy takiej diecie zauważyłem wzrost wagi ale do tego zaczęło przybywać mi sporo tłuszczu i mam problem z przemiana materii ( robie trening hst). co mogę zmienić w diecie aby zrzucić tłuszc i zdobywać tylko masę mięśniową ( w miare możliwości), jeszcze jedno zapotrzebowanie kaloryczne liczy sie na kg masy ciała ogólnej , czy na masę bez tłuszczu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Traktuj go podobnie jak olej z pestek winogron. Olej lniany jest lepszy od tego z pestek ponieważ zawiera więcej kwasów jednonienasyconych ok 22%. Niemniej wskazówki do stosowania takie same.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 293
chciałem dodać jeszcze że mam siedzącą prace , trenuje 3 razy w tygodniu siłowo, 2 razy po 50 min aerobów, no i wzrost 188
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Włącz zdrowe tłuszcze do diety a wyeliminuj nasycone, zredukuj ilość węglowodanów do 250g/dzień i spożywaj to wszystko w sześciu a nawet siedmiu posiłkach przy czym ostatni godzinę przed snem - czysto białkowy (ok 30-40g białka).

Polecam posty podwieszone a w razie czego - pytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Przy takiej diecie zauważyłem wzrost wagi ale do tego zaczęło przybywać mi sporo tłuszczu i mam problem z przemiana materii ( robie trening hst). /TRENING HST TO TYPOWO MASOWY TRENING
co mogę zmienić w diecie aby zrzucić tłuszc i zdobywać tylko masę mięśniową ( w miare możliwości), /OBNIZYC ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE
jeszcze jedno zapotrzebowanie kaloryczne liczy sie na kg masy ciała ogólnej , czy na masę bez tłuszczu? /MASY BEZ TLUSZCZU

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 293
dzięki serdeczne, wyjaśniliście mi moje wątpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Pamiętaj tylko żeby nie przesadzić z redukcją węglowodanów bo osiągniesz efekt przeciwny do zamierzonego a przynajmniej bardzo utrudnisz sobie pozbycie się tkanki tłuszczowej. W momencie jak zobaczysz że tracisz na wadze nie wprowadzaj już żadnych zmian do diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 293
przy moich 100kg m.c zakładam że bez tłuszczu jest to ok 90kg m.c , będe spożywał 200gr białka( głownie zwierzęce), 250 gr ww, 90-100 gr tłuszczu ( z tego 80gr to olej lniany i z pestek winogron), ,możecie mi powiedzieć czy taki układ jest ok, jeszcze jedno pytanko: mam odżywke olimpa w której piszą lakonicznie że zawiera miesznine ww prostych i złożonych, nie wiecie jak to jest w praktyce ile których jest?( to jest odżywka olimp profi whey mass)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Co do odżywki - raczej większość to węglowodany złożone. Co do oleju z pestek winogron - lepsza jest oliwa z oliwek.

Poza tym proporcje wydają się ok, zobaczysz jak będzie w praktyce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 293
dzieki za pomoc, a co jest z tym olejem z winogron, jest nieodpowiedni czy co? nie wiecie może gdzie można bez problemu dostac olej lniany bo w Poznaiu musiałem sie nieźle nalatac żeby go znaleść i kosztuje kupe kasy( 35 zł za litr ), nie ma tego możew sieci u kogoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
http://www.n-s.pl/mkm/sklep.htm

Olej z pestek winogron jest ok, ale za dużo tłuszczy wielonienasyconych w diecie też nie może być więc jeżeli masz zamiar się suplementować olejem z pestek winogron to wprowadź go zamiast łuskanego słonecznika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 293
dzieki za adres i pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty wysokobiałkowe

Następny temat

Chcę schudnąć !!! 172 cm 66 kg

WHEY premium