SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z dietą...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15518
Mam problem z dietą.A mianowicie chodzi o to ,że nie wiem jakie proporcje btw ustalić.Trenuje sztuki walki 3-4 razy w tyg + 2-3 razy siłka więc potrzebuje węglowodanów.Ale z drugiej strony wolałbym ograniczyć ich spożycie do minimum,ponieważ dieta bogata w ww mi nie służy.Próbowałem na low carb i było ok. czułem sie dużo lepiej ,ale wyraźnie dawał o sobie znać brak glikogenu.Doradźcie jak to rozwiązać,jakie proporcje ustalić i kiedy spożywać jakie posiłki.I dodam jeszcze ,że wszystkie warianty z ładowaniem ww odpadają.Zgóry dziękuje za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
moze nie chodzi o brak glikogenu ale o brak kalorii? sprobuj dac wiecej tluszczy.
albo opcja druga - wegle zlozone, malo przetworzone i o niskim IG. kasza gryczana, ryz brazowy i paraboliczny, makaron razowy i z pszenicy durum, chleny pelnoziarniste, warzywa...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15518
Mając na myśli problemy z ww,chodziło mi o problemy gastryczne :)tzn.wzdęcia.I nie ma znaczenia czy węgle złożone czy proste.Nie chodzi o tycie.Myślałem o czymś takim:2g białka/kg, 2g ww/kg i 1.66 tł/kg ,tylko nie wiem jak w ciągu dnia rozłożyć spożycie składników.O ile to ma wogóle znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Mozesz sprobowactak jak napisales. Rozloz po rowno lub z rana wiecej ww wieczorem mniej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
a jakie masz zapotrzebowanie bo aktywność wygląda na sporą

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15518
2400-2500 kcal narazie ,zobacze jak będzie szło,wolę trochę mniej niż więcej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mam jeść... już sam niewiem co??!!

Następny temat

Kiełbasa, kaszanka - czy dobre na mase?

WHEY premium