SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Klatą !!! Prosze o pomoc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
Czesc mam problem z klatką piersiową, mam ją słabo rozbudowaną.Ale mam za to jeden atut jest bardzo mała ale za to dużo cisne tzn 120 kg.Moja prośba jest taka chce zebyscie mi pomogli w rozpisce planu dla mnie lub rozpisać jakiś zetaw ćwiczeń na klatke piersiową.Bardzo prosze o pomoc bo to wazne dla mnie.Pozdro narka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
fiacik, martwego nie robie bo nie umiem po prostu- jest to cwiczenie, ktore zle wykonywane strasznie odbija sie na fomie kregoslupa- za pewne jako doswiadczony osobnik wiesz zo tym doskonale... wyciskanie na barki- robie sztanga siedzac, nie opierajac plecow- wiec nie robie tego zbyt duzym ciezarem, gdyz nader wszystko cenie swoj kregoslup. a co do tematu- chlopak napisal, ze wyciska 120 kg, stad wnioskuje, ze poczatkujacy juz dawno nie jest, bo ja tyle wyciskalem jeszcze jakies 4 miechy temu... poza tym, nie stawiam wcale na sile, bo wtedy trening wygladalby inaczej :) choc nie zaprzecze ze jest to naprawde niezly trening silowy. Ja jednak w tym wypadku traktuje sile jako 'skutek uboczny' osobiscie najbardziej cenie miesnie zdobyte wlasnie w wyniku takiego treningu silowego.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
Rozpiska nie jest tu najważniejsza.Pytanie czy wyciskasz klatką czy poprzez złe ułożenie rąk podczas wyciskania włączasz triceps.Powodów może być kilka.(zbyt wąski chwyt,niepełny ruch,przesuwanie łokci do przodu itd.)Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Zdecydowanie moze to byc wina techniki ale podaj swój staz itp to cos ułozymy. w sam raz dla Ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Podaj najpierw jakieś info o sobie:
- ile masz lat ?
- jaki masz staż treningowy ?
- czy korzystasz z suplementów ?
- czy masz diete ?
- twój cel treningów ?
- waga ?
- wzrost?

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
Czesc:
17 lat
staż -około 1,5 roku
Z suplementów narazie nie korzystam ale mam w domu Gainera do wykorzystania.
Diety jak narazie niemam.
Celem moich treningów jest zwiększenie masy ciała.
Waga 80kg
Wzrost-180cm

Pozdro i czekam na odpowiedzi od was.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
"Diety jak narazie niemam." - podstawowy blad

daj jeszcze rozpiske treningu klatki (i partii jakie z nia cwiczysz)
to cos poradzimy

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
Klatke ćwiczylem z Bicepsem w jeden dzien,]

Ćwiczenia:
1.Wycisakanie na płaskiej 3/10
2.Wyciskanie na skośnej w góre 3/10
3.Rozpietki na płaskiej ławce 3/10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
zeby duzo cisnac wcale nie trzeba byc jakims wielkim swiniakiem. Ja jestem nieduzy a 140 pojdzie :) to kwestia treningu i genetyki. co to za dziwne polaczenie klata+bic ?? zazwyczaj laczy sie miesnie ktore angazuja sie podczas cwiczenia wiekszej partii, czyli klata+tric, plecy+bic :)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 284
Dieta to duza czesc sukcesu,wiec zajzyj tutaj https://www.sfd.pl/temat173140_strona1/
prosze bardzo =],tylko nie zadawaj pytan dotyczacych tego ,bo na dzien dzisiejszy nie kumam tego w pelni :P ,pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
A co z planem chłopaki?? :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
h**owy, a co
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tric

Następny temat

Mam Problem

WHEY premium