SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem DIeta Biegunka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1619
Witam mam taki problem mam dietę którą wkleiłem już nie jadam nic po za nią i przychodzi godzina 17/18 i mam biegunke juz koło 5 dni (czasem bardzo rzadka (nie wodna) czasem troche gęściejsza ). Co jest tego powodem moze zbyt duzo bialka ? W sumie ze wszystkiego wychodzi 3,4/kg samego zwierzecego 140gB czyli 1,75/kg z masówką 2,25/kg co mi poradzicie

LUB MOŻE ZROBIĆ SOBIE JEDEN DZIEŃ PRZERWY OD DIETY. GŁODÓWKĘ LUB NA CZYMŚ ŁATWO STRAWNYM NP ROZGOTOWANY BIAŁY RYŻ ?





Zmieniony przez - Szalony w dniu 2013-07-21 22:14:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
4600 kalori to trochę sporawo zejdz nizej, z jakiego bilansy wskoczyłęś na obecny bialns, ile czasu tą dietę ciągniesz?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
zejdz z bialkiem do 2g/kg i zobacz co sie bedzie dzialo
albo za duzo w siebie pchasz i robisz miejsce na wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dieta do wymiany... Białko daj do 180g, tłuszcze 105-110g, węgle gdzieś 450g, za dużo na początek.

1. Twaróg zamień na jajka
2. Gainer to nie posiłek, daj porcję od razu po treningu i to wystarczy, a tutaj wstaw normalne jedzenie
3. Ok
4. To samo co w 2
5. Ujdzie
6. BCAA daj przed treningiem a gainer od razu po
7. Ok
8. Ujdzie
9. Ok

Obetnij te kalorie bo przy wadze 80kg i takiej kaloryczności złapiesz sam tłuszcz a nie masę mięśniową. Zobacz co się będzie działo przy niższej liczbie kalorii, jeśli to nie będzie powodem to nie trawisz jakiegoś produktu, może gainera, może płatków owsianych a może być to twaróg, musisz po kolei odstawiać i sprawdzać jak organizm reaguje.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Szamiesz dość stosunkowo dużo prochu, bo aż 200 g, wypełnij ankietę bo nawet nie wiemy podst. informacji o Tobie waga/wzrost/itp
Może też być to spowodowane nagłym dostarczeniem zbyt wysokiej kcal i organizm wariuje, bo nie był do tego wcześniej przyzwyczajony.

Zmieniony przez - f3dorr w dniu 2013-07-21 22:36:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1619
ale wczesniej normalnie mialem identyczna diete tylko bez masowki/ bcaa tylko juz przed braniem masowki zaczęła mnie ta biegunka w poniedziałek,wtorek, w srode zacząłem masówke wcinac troche i wage do góry idzie powoli kolo 100g. w gore
Wiek 18
Wzrost 188
Staż 1,5h roku ale od 8 miesiecy kokretniej bo dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
spróbuj stoperan, ale jak to wina diety to za dużo białka wciskasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1619
stoperan juz probowalem nic nie daje chyba ze wezme 2 na raz

Odstawie na jutro masowke i zobacze

Zmieniony przez - Szalony w dniu 2013-07-21 22:47:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
spróbuj a jak nie to do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
mysle ze to wina bialka 3,4/kg to duzo za duzo zejdz do tych 2g/kg max 2,5g i zobacz co sie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
to też, taka dawka to już flaki niszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1619
zrobilem wczoraj dzien glodowki w sumie jadlem ryz bialy rozgotowany i piers, dzis znow po 3 posilku mnie dopadla biegunka mysle ze to przez serek wiejski spozywam za duzo przetworow mlecznych. jutro nie zjem ani razu i zobacze reakcje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Boksu

Następny temat

Dieta na masę dla 15 latka

WHEY premium