SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biegunka po twarogu.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
Witam nie będę tu pisał na 6 stron, powiem tyle że do uzupełnienia białka piję wieczorem gdzieś o 21h twaróg zmiksowany z wodą ponieważ o wiele szybciej go wypić niż zjeść na talerzu. Jest mały problem. Po przebudzeniu o 6:00 rano idę się wysikać i zazwyczaj nic mi się nie dzieje, ale gdy zjem śniadanie to mnie przeczyści i gdy idę to mam biegunkę. Jest tak zawsze gdy wypiję ten ser wieczorem, ale słuchajcie ta biegunka jest chwilowa i mi za bardzo nie przeszkadza. Wypróżnię się i mam na cały dzień spokój. Pytanie tylko czy w ogóle białko mi się wchłania z tego sera? Czy aj czasem nie wypróżniam całego białka ? Zacząłem jeść do tego białka suchą kromkę chleba i jest trochę lepiej niż jak bym wypił sam ser, ale tak jak mówiłem ta sraka mi nie przeszkadza i w dodatku nie mam jej codziennie, no ale często i tylko rano. Wieczorem to raz na jakiś czas. Prosze o odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli myslisz ze to przez twaróg to usuń go z diety i sprawdź czy dalej bedzie biegunka, jak nie to znaczy ze to jego wina i go odstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
To na 100% przez niego bo jak go odstawie to niema tej biegunki ale mi ona za bardzo nie przeszkadza może być nie jest aż tak źle że samą wodę wypróżniam, ale mam pytanie czy białko z niego mi się wchłania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
Samej wody nie wypróżniam tylko tak jak by miękkie g****.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
Jak ktoś miał coś podobnego to niech napisze bo mi ta biegunka nie przeszkadza tylko chodzi mi oto czy się opłaca i czy białko mi się wchłania w mięśnie bo jak sie nie wchłania przez tą biegunkę że tzw. wypróżniam całe białko to go odstawie ale raczej nie wypróżniam całego ponieważ muskuły mi urosły od czasu jak zacząłem go pić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
serio wierzysz w to, że twaróg z wodą rozwija twoją muskulaturę? xD


Zapewne białko się wchłania, rewolucje swoją drogą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
Kurde sam twaróg nie... Mam całą dietę i miałem tą dietę prędzej i dodałem ten ser i moim zdaniem lepsze przyrosty są jak dodałem ten ser do diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wątpie :) prawdę mówiąc... to niemożliwe :D Chyba, że nadwyżkę kaloryczną akurat tym serem zrobiłes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
;/ ty chyba nie rozumiesz ja mam całą dietę wysoko kaloryczną i wysoko białkową i razem z wyliczeń wszystkiego mi chyba wyszło 120 g białka to dodałem ten ser cała kostka ma 40g i mam razem 160g więc chyba lepiej 160 niż 120 teraz rozumiesz? Ty pewnie myślałeś że ja tylko dodałem ten ser do zwykłego jedzenia i dobre. Takim d****em nie jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
twarog=nabial=latoza=nietolerancja laktozy=sraczka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poza tym rozważ ile jesz białka w ciągu dnia. Zjedz coś innego białkowego na noc (chociażby jajka) i zobacz jak rano to będzie wyglądać. Jak w porządku to znaczy, że hipoteza Tomq się potwierdzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oryginalność spodni dresowych everlast

Następny temat

Zmiana planu

WHEY premium