SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poniedziałkowy SPAM :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 122047

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Deja - to ile Ty masz sprzątania MASAKRA

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
deja vu
Vredotaa
deja jakie masz psiaki?


buldogi, 3 angielskie i jednego francuskiego


Czad :D jakbym myślała o psie, to o takim.

Ja mam dwa kociska.

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
TaDrugaKasia
deja vu


no ja mam 4 psy, a na większości zdjęc nie ma nawet pół psa - to sie talent nazywa

po kilku latach na wydziale operatorskim i stworzeniu kilku filmów ze studentami i aktorami nie jestem w stanie uchwycić kotów choćby aparatem z telefonu.
Zwierzaki wymagają wyższego certyfikatu



się czuje rozgrzeszona, te kundle nawet jak śpia, a ja się przymierzam z aparatem, to następuje cudowne obudzenie

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
po wczorajszym raczej się nie dam rady ruszyć ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
to mi panie przypomniałyście, że na allegro jeszcze piasek do kuwet miałam kupić.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
polecam HTC ONE robi przez 60 sekund klatka po klatce zdjęcia (chyba tak to się mówi) więc jest szansa, ze się uda chwycić całe

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Gesti
Deja - to ile Ty masz sprzątania MASAKRA


mam nieustające sprzątanie,

żebym nie zwariowała, to one po całym domu nie chodzą

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
a śpią z Tobą?

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
deja vu
TaDrugaKasia
deja vu


no ja mam 4 psy, a na większości zdjęc nie ma nawet pół psa - to sie talent nazywa

po kilku latach na wydziale operatorskim i stworzeniu kilku filmów ze studentami i aktorami nie jestem w stanie uchwycić kotów choćby aparatem z telefonu.
Zwierzaki wymagają wyższego certyfikatu



się czuje rozgrzeszona, te kundle nawet jak śpia, a ja się przymierzam z aparatem, to następuje cudowne obudzenie

mojego jak w domu uchwyce, to zawsze ma taka nieszczesliwa mine, a normalnie to wesoly psiak. O mam jedno zdjecie zawsze dam mu rade cyknac, jak stoi w wannie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
dlatego pokochałam rybki nie tzreba po nich sprzątąć

Stop boring me and think. It's the new sexy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy dobrze rozpisał? pomocy

Następny temat

początkująca prosi o pomoc :)

WHEY premium